دانلود فصل دوم مستند Formula 1 Drive to Survive S02 (2020)


دانلود-مستند-Formula-1-Drive-to-Survive

نام مستند: Formula 1: Drive to Survive – فرمول ۱: مسابقه برای نجات (بران تا بمانی)

سال انتشار: ۲۰۱۹-۲۰۲۰

ژانر: مستند، ورزشی

مدت زمان: هر قسمت ۴۰ دقیقه

کیفیت: WEB-DL 1080p HEVC HFR (High Framerate) / WEBRip 480p

زیرنویس فارسی: دارد، فقط فصل اول

زیرنویس انگلیسی: دارد، هر دو فصل

IMDB

مستند Formula 1 Drive to Survive در مورد مسابقات قهرمانی فرمول یک در سال ۲۰۱۸ است و با استناد به مدارک موجود، بررسی‌های بیشتری در مورد این فصل صورت می‌گیرد تا بیننده هر چه بیشتر در جریان نحوه برگزاری مسابقات در کشورهای مختلف و قهرمانی لوئیس همیلتون قرار بگیرد. در این رقابت‌ها سباستین فتل با وجود قهرمانی در دو مسابقه ابتدای فصل، نتوانست از روند خوب همیلتون جلوگیری کند و این راننده بریتانیایی بازهم توانست یک گام دیگر به ثبت رکوردی بزرگ و رسیدن به مایکل شوماخر آلمانی نزدیک شود.

در این مستند می‌بینیم که رانندگان برای یک حضور قدرتمند چه فشارهایی را تحمل می‌کنند و خودشان را از نظر فیزیکی و ذهنی آماده می‌کنند. رانندگی در فرمول یک افتخاری است که در صنعت رقابت‌های موتو اسپورت همیشه محفوظ است و قدمت زیادی هم داشته است و به‌همین خاطر یکی از پرمخاطب‌ترین و مهم‌ترین رقابت‌های سال محسوب می‌شود و بسیاری از مردم حداقل یک یا دو نفر بهترین رانندگان فرمول یک را می‌شناسند.

مستند Formula 1 Drive to Survive ما را یک گام به نزدیک‌تر می‌برد تا با خانواده‌های رانندگان، خودشان و تیمی که آن‌ها را حمایت می‌کند، همراه شویم و ببینیم که چه استرس و فشاری در طول مسابقات به آن‌ها وارد می‌شود. مسابقاتی که در قاره‌ها و کشورهای مختلف برگزار می‌شود و هر مسابقه تکنیک و استراتژی خاص خودش را دارد. تیم‌های مرسدس، فراری، ردبول و بسیاری از برندهای معتبر دیگر رانندگان خود را می‌آورند تا قهرمانی را برای خود کسب کنند. مرسدس با همیلتون و ولتری بوتاس همیشه عملکرد خوبی داشته است و پست سر آن‌ها هم فراری با راننده‌ی سرشناس خود یعنی سباستین فتل به‌دنبال قهرمانی‌های بیشتر است. ردبول هم در طول فصل قهرمانی‌هایی را کسب می‌کند و تنور رقابت در جاده‌های آتشین فرمول یک را داخ‌تر می‌کند.

info

Docuseries following the 2018 FIA Formula One World Championship.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code