دانلود فصل سوم نگهبانان کهکشان Guardians of the Galaxy S03E17 2018


دانلود فصل سوم نگهبانان کهکشان با کیفیت WEB-DL

قسمت شانزدهم و هفدهم اضافه شد

زیرنویس فارسی قسمت سیزدهم اضافه شد

دانلود-فصل-سوم-نگهبانان-کهکشان

نام انیمیشن: Guardians of the Galaxy Season 3 – فصل سوم انیمیشن نگهبانان کهکشان

سال انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: انیمیشن، اکشن، ماجرایی

مدت زمان: هر قسمت حدود ۲۲ دقیقه

حجم: به طور میانگین ۱۷۰/۱۲۵ مگابایت

کیفیت: WEB-DL 720p / WEB-DL x265 720p

زیرنویس فارسی: دارد، اختصاصی دانلودها

IMDB

خلاصه داستان: استار لورد ماجراجویی های دوباره ای را با گروه خودش خواهد داشت و ابرقهرمانان داستان ما قرار است دوباره برای نجات جهان عازم شوند و با نیروهای چهارگانه ای که از فرقه های مختلف آمده اند، رقابت داشته باشند. گروت که یک انسان در شکل درخت می باشد، به همراه به همراه راکون و درکس ویرانگر نیز در داستان ها حضور دارند و یک تیم هیجان انگیز و بسیار عالی را برای مقابله با شروران تشکیل داده اند. داستان های غم انگیز و قهرمانانه زیادی در این سری بیان خواهد شد که علاقه مندان به سری محافظین کهکشان را راضی خواهد کرد. ویرانگری این گروه به حدی است که می تواند هر کسی را شگفت زده کند و عاشق داستان این سری نماید.

سایر فصل های انیمیشن نگهبانان کهکشان

شهر با چالش های زیادی در این انیمیشن روبرو خواهد بود و در هر قسمت شاهد رویایی این ابرقهرمانان با شروران مختلف می باشیم. در این راستا هر کدام شخصیت پردازی خاص خودشان را پیدا می کنند و در داستان ما قصه های عاشقانه و مهربانانه بسیاری را روایت گر خواهیم که نقش بزرگی در پیشبرد شخصیتی قهرمانان ما خواهند داشت. ابرقهرمانان شرور نیز در بهترین وضعیت خودشان قرار گرفته اند و شاهد حملات بسیار مرگبار و شروران قدرتمندی هستیم که شاید تاکنون آنها را ندیده باشید. این شروران چالش های خطرناکی را ایجاد می کنند و یک دلهره اساسی را در دل طرفداران قهرمانان ما ایجاد می کنند. اینکه چه موفقیت هایی در انتظار استارلورد می باشد و درکس قرار است چه شوخ طبعی هایی را داشته باشد، همگی در ادامه ری مشخص می شوند و علاقه مندان قطعا راضی خواهند بود.

info

A third season has been announced at the D23 Expo. In this season, the Guardians of the Galaxy go on the run when they are framed by Collector who has Howard the Duck set them up for the theft of a Kree item after they broke some items in their last encounter at his special prison which leads to them evading the Kree Accuser Phyla-Vell. After Howard the Duck admitted being threatened by Collector into double-crossing the Guardians of the Galaxy as well as Collector’s ship shrinking Hala by converting the black hole generator into a molecular compression engine, Phyla-Vell works with the Guardians of the Galaxy to save Hala and defeat Collector who gets away after setting his ship to self-destruct.

This season will include Marvel characters Spider-Man, Max Modell, Venom, and Carnage in a crossover with the television series Marvel’s Spider-Man, with Stan Lee scheduled to have a voice role to go with his cameo.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code