دانلود فیلم آموزش Teach your child to swim


دانلود فیلم آموزش Teach your child to swim
Udemy – Teach your child to swim

آموزش شنا به کودکان

فیلم-آموزش-Teach-your-child-to-swim

با فیلم آموزش Teach your child to swim می‌توانید روش شنا کردن را به فرزندان خود بیاموزید. آموزش یکی از فاکتورهای بسیار مهمی است که فرزند شما برای یادگیری شنا به آن نیاز دارد. اما آموزش به هر نحوی صحیح نخواهد بود و شما باید از شیوه‌های درستی برای این منظور استفاده کنید. در این دوره می‌توانید با این شیوه‌های صحیح آشنا شده و به عنوان والدین کودک، آن‌ها را به فرزند خود یاد دهید. با این دوره دیگر نیازی هم به کلاس‌های شنا نخواهید داشت و خودتان به بهترین شکل ممکن می‌توانید این کار را آموزش دهید. این دوره شامل مراحل گام به گام بوده و شما را راهنمایی خواهد کرد.

با فیلم آموزش Teach your child to swim می‌توانید چندین جلسه تجربی را گذر کرده و آموزش‌هایی را همراه با ایجاد انگیزه برای کودک خود داشته باشید. کودکان با این دوره می‌توانید به بهترین شکل ممکن وارد آب شده و کم کم به صورت کامل با شنا آشنا شوند. می‌توانید این مراحل را ابتدا خودتان تست کرده و سپس با مهارت بیشتری آن را به کودک خود منتقل دهید. فراموش نکنید که آموزه‌های این دوره کاملا حرفه‌ای و حساب شده بوده و توسط یک مربی متخصص در اختیار شما قرار می‌گیرد. این دوره تنها به چند جلسه نیاز دارد و نیازی به گذراندن چندین ماه آموزشی در استخرها نخواهید داشت.

info

The Stars Method is perfect for parents who want to teach their children how to swim. A digital course, that takes the parent step-by-step, and offers detailed explanations on how to teach your child swimming after only a few experiential sessions. The course also includes a reward program, which motivates and drives the children to be at their best around water.

رمز فایل: ahledl.irگزارش شما ارسال شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code