دانلود مترجم ترادوس – SDL Trados Studio 2021 Professional 16.0.0.2838


نرم افزار مترجم ترادوس (به انگلیسی: SDL Trados Studio) نرم افزاری قدرتمند برای کمک به مترجمان می باشد و به آنها کمک می کند دقیق تر و سریع تر ترجمه کنند. این نرم افزار دارای محیطی کاملا حرفه ای است. محیط نرم افزار شامل ترجمه های پیشین شما و ترجمه های مترجم های دیگر در سراسر دنیا می باشد. هم چنین اصطلاحات شرکت های بزرگ نیز در نرم افزار به صورت پیش فرض قرار گرفته است. این نرم افزار مورد توجه و اعتماد بیش از ۲۵۰ هزار مترجم در سرتاسر جهان می باشد و از زبان های متعددی هم چون زبان شیرین فارسی پشتیبانی می کند.

این نرم افزار به صورت کاملا اتوماتیک کلمات و جملات را برای شما ترجمه می کند. SDL Trados Studio برای شما طیف وسیعی از امکانات ترجمه سریعتر را فراهم می کند. مترجم ترادوس ادعا نمی کند که تمامی امور ترجمه را به صورت خودکار انجام می دهد اما تا ۲۰% پیشرفت و سرعت در کار را تضمین می کند. کیفیت، سرعت و دقت نماد نرم افزار است و تمامی کارها هوشمندانه انجام می شود.

دانلود-SDL-Trados-Studio

محتوای بیشتری را ترجمه کنید

حجم بیشتری از محتوا و متون باارزش را با استفاده از حداکثر امکانات نرم افزار ترجمه کنید. شما به راحتی می توانید به حافظه های ترجمه (ترجمه هایی که توسط سایر افراد در قبل انجام شده است)، واژه شناسی و سیستم خودآموز نرم افزار ترادوس دسترسی پیدا کنید.

کیفیت ترجمه برندها را از دست ندهید

وجود تلفظ ها، محتوای با کیفیت و توضیحات دقیق برندها باعث می شود تا شما بتوانید به درستی در مورد آن ها ترجمه کنید. پروژه های ترجمه ی مربوط به سازمان ها و برندها در تمامی زبان ها به همراه دیکشنری های خاص، لغت نامه ها و سیستم کنترل کیفیت به شما اجازه ی ترجمه ی مناسب در مورد هر برند را می دهد.

بهره وری تیم را افزایش دهید

نرم افزا ترادوس به شما این امکان را می دهد تا زمان مورد نیاز برای ترجمه ی پروژه ها را کاهش دهید. این امر با استفاده از ویژگی های مدیریت پروژه هوشمند و همکاری تیمی شکل می گیرد و باعث می شود تا تمامی جنبه های پروژه ی شما تسریع پیدا کند.

تکنولوژی قدرتمند حافظه ی ترجمه

به راحتی از ترجمه های تاییدشده ی پیشین در تمامی پروژه های خود استفاده کنید. این قابلیت که با عنوان “حافظه ی ترجمه” (به انگلیسی: TM) شناخته می شود، باعث افزایش بهره وری بیش از ۸۰% در ترجمه ی متون شما می شود.

info

Translate faster and smarter while presenting a unified brand to the world. SDL Trados Studio is the complete translation environment for language professionals who want to edit, review and manage translation projects as well as corporate terminology. Deliver world-class localized content to support your global sales and marketing efforts with software trusted by over 250,000 translation professionals worldwide.

Translate even more content

Localize greater volumes of content and assets by leveraging software that provides access to translation memories, terminology and self-learning machine translation capabilities.

Maintain brand consistency

Achieve consistent brand, tone of voice and content quality across all languages and translation projects with easy-to-use dictionaries, glossaries and built-in quality controls.

Increase team productivity

Reduce the time required to complete translation projects with smart project management and collaboration features that accelerate all areas of your projects.

Powerful translation memory technology

Easily reuse previously translated and approved content across all of your projects with intelligent translation memory (TM) technology. Increase translator productivity by as much as 80% and improve consistency across your content.

سیستم مورد نیاز

PC with a 1 GHz Pentium IV or higher compatible processor and at least 1 GB RAM.
Graphic card screen resolution of 1280×1024.
500 MB of available disk space.

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه 2019:

1) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید. ابتدا محتویات درون پوشه ی Crack را در محل نصب نرم افزار خود کپی و جایگزین نمایید.

2) نرم افزار را اجرا کنید.

——————-

آموزش نصب نسخه 2017:

1) حتما مطمئن باشید اینترنت شما به صورت کامل قطع می باشد. بعد از نصب نرم افزار اقدام به نصب آپدیت ها کنید. پس از اتمام نصب آپدیت ها، سیستم خود را یک بار حتما ریستارت کنید.

2) پیش از اعمال کرک حداقل برای یک بار نرم افزار را اجرا کنید و تنظیمات دلخواه خود را در نرم افزار اعمال کنید. حتما باید یک بار نرم افزار اجرا شود تا تمامی فایل های نرم افزار در سیستم شما بارگذاری شوند!

3) فایل Studio.lic موجود در پوشه Studio Workgroup License یا Studio Pro License را بنا به نیاز سیستم کاربری خود در مسیر زیر کپی کنید:

C: / ProgramData / SDL / SDL Trados Studio / Studio5 / Data

 

4) حتما فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال سیستم خود بلاک کنید تا سریال شما غیرفعال نشود.

5) اینترنت خود را وصل کرده و نرم افزار را اجرا نمایید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code