دانلود مجله National Geographic Little Kids ژانویه و فوریه 2021


مجله National Geographic Little Kids – ویرایش ژانویه و فوریه ۲۰۲۱

بچه‌های کوچک

دانلود-مجله-National-Geographic-Little-Kids

مجله National Geographic Little Kids کاملا مخصوص کودکان ۳ الی ۶ سال است و شامل تصاویری است که می‌تواند به تجربیات ارزشمندی در این کودکان سبب شود. این مجله از تصاویر مفهومی و مقاومت ناپذیر تشکیل شده است و از متونی بسیار ساده و درک و فهم برخوردار است. مجله همراه با بازی‌های کودکانه، پازل‌ها و فعالیت‌هایی مخصوص این قشر همراه شده است و می‌تواند زمان بازی کودک شما را به زمان یادگیری تبدیل کند. این مجله با کیفیت بسیار عالی و در ۳۶ صفحه در اختیار شما قرار می‌گیرد و هر دو ماه یکبار می‌توانید نسخه‌ی جدیدی از آن را دریافت کنید. نشنال جئوگرافیک به‌عنوان طراح این مجله، نام معتبری است که می‌توانید به آن اتکا کرده و بهترین استفاده را از این مجله برای کودکان خود ببرید.

 

info

National Geographic Little Kids magazine – perfect for children ages 3 to 6. Irresistible photos and simple text to enhance early reading experiences, along with games, puzzles, and activities, that turn playtime into learning time.

رمز فایل: ahledl.ir

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code