دانلود مجله Sports History Magazine زمستان 2021


مجله Sports History Magazine – زمستان ۲۰۲۱

دانلود-مجله-sports-History-Magazine

مجله Sports History Magazine یکی از بهترین نشریه‌هایی است که شامل مقالات جذاب و عکس‌های با کیفیت است و خوانندگان در هر سنی را راضی خواهد کرد. این مجله داستان‌هایی از تیم‌های ورزشی زمان قدیم برای شما خواهد داشت و زندگی این ورزشکاران را به نمایش خواهد گذاشت. این مجله اشتراک فوق‌العاده‌ای برای کتابخانه‌ها، دفاتر و خانواده‌ها محسوب می‌شود و شامل مطالب جذابی است که اتفاقا زبان انگلیسی شما را نیز تقویت خواهد کرد. این مجله را می‌توانید به‌عنوان یک دانشجو مطالعه کرده و در اوقات فراغت خود از آن‌ بهترین استفاده را ببرید. هم اکنون می‌توانید شماره‌ی زمستان ۲۰۲۱ این مجله را تهیه کنید. این شماره شامل ۷۶ صفحه است و زبان انگلیسی روان و ساده‌ای دارد که خواندن آن را برای شما ساده‌تر خواهد کرد.

info

Sports History Magazine is a unique publication that provides engaging articles and rich photos for readers of all ages. Bringing back to life yester-year’s athletes, teams and their stories, our magazine makes a wonderful subscription for libraries, offices, and households.

Get a digital magazine subscription of Sports History Magazine for your library, school or business which your patrons, students & employees can read on-the-go.

رمز فایل: ahledl.ir

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code