دانلود مجموعه والپیپرهای عریض از طبیعت


مجموعه والپیپرهای عریض از طبیعت – دی ماه ۱۳۹۹

| سری چهارم اضافه شد |

دانلود-والپیپر-طبیعت

طبیعت همواره اصلی‌ترین موضوع برای تنظیم والپیپر هر کامپیوتری بوده است. حتی از زمان اولین ویندوزهای گرافیکی، مایکروسافت نیز از تصاویر زیبای طبیعت برای زیباسازی اولین صفحه‌ای که کاربر با آن روبرو می‌شود، استفاده می‌کرد. در این مطلب ما سعی کرده‌ایم که بهترین والپیپرهای طبیعت مخصوص ماه دی ۱۳۹۹ را برای شما آماده کنیم. این تصاویر بسیار زیبا و البته جدید هستند و می‌توانید در دسته‌های متغیر برای دسکتاپ کامپیوتر یا لپ‌تاپ خود تنظیم کنیم. نیازی به گفتن نیست که تمامی این تصاویر سایز مناسب و فیت دارند و کیفیت‌شان هم برای نمایش ریزترین جزئیات کافی است. این تصاویر علارغم داشتن کیفیت خارق‌العاده، سایز مناسبی دارند و بدون مشکل می‌توانید تمامی سری‌ها را دریافت کنید.

سری اول – آپدیت ۶ دی ماه

اولین سری از والپیپرهای طبیعت، تصاویری زیبا از غروب خورشید را در کنار جنگل‌های زیبایی قرار می‌دهد که از کنارشان رودهایی در حال گذر هستند. تصاویری را مشاهده می‌کنیم که سرسبزی در آن‌ها موج می‌زند و کوه‌ها استقامت خاصی در تصاویر از خودشان دارند. یک‌سری از تصاویر هم از مناطق گرمسیری سال ۲۰۲۰ آماده شده است که تلاقی ابرها با کوهستان و نوک درختان، جلوه‌های بسیار زیبایی را در آن ایجاد کرده است.

تصاویر-والپیپر-طبیعت

سری دوم – آپدیت ۸ دی ماه

در این مجموعه از تصاویر زمینه طبیعت، تلاش کردیم که به سراغ دیگر نقاط کره زمین برویم. از جنگل‌ها و اقیانوس‌ها گرفته تا تصاویری از طبیعت زیبای آفریقا در این سری دیده می‌شود. کوهستان بخش مهمی از طبیعت هستند که در این سری تصاویر خاصی از آن‌ها داریم. چند عکس هم از طبیعت زیبای زمستان در آن قرار داده شده است که برای بسیاری از کاربران رضایت بخش خواهد بود.

تصاویر-والپیپر-طبیعت

سری سوم – آپدیت ۱۱ دی ماه

طبیعت همواره الهام بخش ما بوده است و منبعی برای آرامش محسوب می‌شود. حال ما جدیدترین والپیپرهای طبیعت منتهی به سال ۲۰۲۱ را برای شما آماده کرده‌ایم. این تصاویر تلفیقی از عکس برداری طبیعی از طبیعت و طراحی‌های زیبا و جذاب هستند. تصاویر از خورشید برای نوربخشی به عناصر استفاده کرده و در کنار آن درخشش گل‌ها در آسمان زیبای آبی رنگ را نیز مشاهده می‌کنیم.

تصاویر-والپیپر-طبیعت

سری چهارم – آپدیت ۱۲ دی ماه

این مجموعه از والپیپر زیبایی منحصربه‌فردی از بیعت را به شما نشان داده و شامل جنگل‌ها، درختان، کوهستان‌های پربرف و کلبه‌هایی است که همراه با مناظر آبی نمایش داده شده‌اند. تصاویر کیفیت بسیار بالایی دارند و این موضوع برای موضوع طبیعت اهمیت بسیار زیادی دارد. می‌توانید با تصاویر جدید سال ۲۰۲۱ زیبایی ارزشمندی را به تصویر زمینه دسکتاپ خود اعطا کنید.

تصاویر-والپیپر-طبیعت

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code