دانلود مستند دیزنی گالری Disney Gallery: The Mandalorian 2020


دانلود مستند دیزنی گالری Disney Gallery: The Mandalorian 2020دانلود مستند گالری دیزنی مندلورین – Disney Gallery: The Mandalorian 2020

مستند-Disney-Gallery-The-Mandalorian-2020

در مستند Disney Gallery: The Mandalorian 2020 نگاهی به روند ساخت سری The Mandalorian محصول دیزنی پلاس خواهیم پرداخت. بازیگران و عوامل پشت صحنه در این مستند حضور خواهند داشت تا در مورد سختی‌های کار با ما صحبت کرده و صحنه‌هایی نیز از پشت صحنه مشاهده کنیم. سی جی آی های این سری بسیار جذاب و هیجان انگیز بودند و دیدن آن‌ها نیز خالی از لطف نخواهد بود. بازیگران در مورد ایفای نقش خودشان صحبت می‌کنند و خواهیم دید که آن‌ها چه تفکری در مورد قسمت‌های مختلف این سری داشته‌اند. خاطرات آن‌ها را در مورد ربات‌های سری استار وارز را خواهیم شنید و می‌بینیم که چه طور با طرفدارانی که سر صحنه حضور دارند رفتار می‌کنند. آن‌ها از مفهومی به نام خانواده استار وارز پرده برداری می‌کنند و از اهمیت و بزرگی آن برای ما صحبت خواهند کرد.

مستند Disney Gallery: The Mandalorian 2020 پروسه‌ی کلی سری را به ما نشان داده و از تجربیات بازیگران و عوامل در ساخت یک سری صحبت می‌کنند. آن‌ها اعتقاد دارند که به این تجربه افتخار کرده و می‌توانند جزوی از خانواده‌ی بزرگ استار وارز باشند. در مورد هرکدام از شخصیت‌های خیالی سری نیز خواهیم داشت که اتفاقا توسط عوامل فنی شبیه سازی شده و آن‌ها از کار سخت خودشان صحبت می‌کنند. روند ساخت سری را به وضوح مشاهده خواهیم کرد و می‌توانیم نگاه دقیق‌تری به نحوه‌ی ساخت چنین فیلم‌هایی داشته باشیم. استودیو دیزنی پلاس ما را با خود همراه کرده و خواهیم دید که چه زحماتی توسط عوامل برای آن کشیده شده است. کیفیت سری بسیار بالا است و از همان ابتدا با روند انتخاب بازیگر، طراحی صحنه‌ها و چیدمان پلان‌ها آشنا خواهیم شد. عوامل فیم در مورد داستان صحبت خواهند کرد و تجربیات خودشان را با ما به اشتراک می‌گذارند. اگر عاقه مند به سری جنگ‌های ستاره‌ای هستید و دوست دارید که کمی از دید نزدیک‌تری با آن آشنا شوید، دیدن این سری را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

info

A behind the scenes look at the making of the Disney+ series “The Mandalorian.”

رمز فایل: ahledl.ir

گزارش شما ارسال شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code