دانلود مستند Earths Tropical Islands 2020


دانلود مستند جزیره‌های گرمسیری زمین – Earths Tropical Islands 2020

مستند-Earths-Tropical-Islands-2020

نام مستند: Earth’s Tropical Islands

سال انتشار: ۲۰۲۰

مدت زمان: هر قسمت حدود ۵۹ دقیقه

کیفیت: ۱۰۸۰p x264 / 1080p x265 / 480p

زیرنویس انگلیسی: ندارد

IMDB

مستند Earths Tropical Islands 2020 جدیدترین اثر شبکه بی‌بی‌سی است که طبیعت را از منظر جزایر گرمسیری به نمایش می گذارد. از صبر و حوصله ماهی کوچکی که راه خودش را از بین صخره های دریایی پیدا می کند، تا ماری که از درختی می‌پرد و جان خودش را نجات می‌دهد. در جزایر باستانی و دورافتاده، گونه‌هایی وجود دارد که در هیچ جا دیده نمی شود و در حالی که گویا زندگی کاملا جدا از همی دارند، به تکامل رسیده اند. سری جدید BBC سه جزیره مهم گرمسیری را به نمایش می گذارد که متشکل از جزایر ماداگاسکار، بورنئو و هاوایی هستند و هر قسمت در حدود یک ساعت برای مخاطبین برنامه خواهدداشت. زندگی چشمگیر گونه های مختلف این مناطق به نمایش گذاشته می شود و تهدیدهایی که آن ها با آن روبرو هستند نیز به نمایش درمی‌آید.

مستند Earths Tropical Islands 2020 از نشان دادن تاثیرات سوء انسان روی طبیعت ماداگاسکار ابایی ندارد و می‌بینیم که تنها بیست درصد از جنگل‌های عظیم ماداگاسکار باقی مانده است و مابقی توسط انسان و عوامل مختلف نابود گشته اند. در بورنئو هم گونه‌هایی مانند اورانگوتان توسط ورود فاضلاب های صنعتی در شرف نابودی هستند و عوامل انسانی این جزیره را هم تهدید می کند. اما این مستند تنها بسته به عذاب و اندوه در مورد این موارد نیست و زیبایی های شگفت انگیز حیات وحش و طبیعت زیبای این جزایر هم به نمایش گذاشته خواهد شد. با قدیمی‌ترین پرنده ناشناخته جهان آشنا می‌شویم و ۳۷ جوجه وی را خواهیم دید که او به سختی در حال بزرگ کردنشان است. دیوید هاروود راوی این مستند است و خواهد گفت که حیوانات بسته به فرهنگی انسانی می‌توانند سرنوشت متفاوتی داشته باشند و به طرز خارق العاده ای اقتباسی از آن ها را هم خواهیم دید.

info

Cameras follow the amazing wildlife and human castaways found on three of the world’s most exotic tropical islands. Narrated by David Harewood.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code