دانلود مستند The Age of AI 2019


دانلود مستند سریالی عصر هوش مصنوعی – The Age of A.I. 2019

محصول یوتیوب

مستند-The-Age-of-A-I

نام مستند: The Age of A.I.

سال انتشار: ۲۰۱۹

کیفیت: ۱۰۸۰p / WEBRip

وضعیت پخش: تا قسمت چهارم اضافه شد!

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

مستند The Age of A.I. 2019 توسط شبکه یوتیوب و در چند قسمت آماده شده است که و میزبانی آن را هم رابرت داونی جونیور ستاره سرشناس هالیوودی برعهده خواهد داشت. در این سری راهکارهای جذاب هوش مصنوعی و یادگیری ماشین بررسی شده و خواهیم دید که تکنولوژی با چه سرعتی در عصر حاضر در حال پیشرفت است. شبکه های عصبی جهان چه‌ طور شکل داده می شوند و هوش مصنوعی می تواند چه استفاده هایی از آن ببرد. انتخاب کاملا به بشریت سپرده شده است. پیشرفت شاید در فاز ترسناکی در این رشته در حال وقوع است و هوش مصنوعی کاربردهای متنوع خود را در زندگی روزمره انسان و صنایع مختلف نشان می دهد.

مستند The Age of A.I. 2019 پیشرفت این تکنولوژی را در زمینه های مختلف نشان می دهد و در هر قسمت به سراغ شاخه کاربردی از آن می‌رود. رابرت داونی جونیور را که همه به خاطر شخصیت آیرون من در مجموعه اونجرز به یاد دارند، نزدیکی بیشتری با این تکنولوژی دارد و می تواند اطلاعات جامعی را با شما به اشتراک گذارد. برخی از شگفتی های این شاخه را خواهیم دید و ابزارها و ربات هایی را می بینیم که واقعا تشخیص شان از واقعیت دشوار هستند. هوش مصنوعی تنها به زمینه ربات خلاصه نشده است و می توانیم ببینیم که در بررسی شبکه های عصبی، مباحث زمین شناسی و گیاه شناسی و غیره چه قدر می تواند به بشریت کمک کند. این مستند رایگان ساخته شده توسط یوتیوب را از دست ندهید و مطمئن باشید که هم از دیدگاه یادگیری و هم سرگرمی می تواند نظر شما را به خود جلب کند. مستند در هشت قسمت آماده شده است که همه‌ی آن‌ها را با کیفیت عالی می‌توانید تماشا کنید و لذت ببرید.

info

The Age of A.I. is a 8 part documentary series hosted by Robert Downey Junior covering the ways Artifial Intelligence, Machine Learning and Neural Networks will change the world. You choose — watch all episodes uninterrupted with YouTube Premium now, or wait to watch new episodes free with ads.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code