دانلود نرم افزار اتودسک رویت Autodesk Revit 2021.1.2


Autodesk Revit نام یک نرم افزار کارآمد و تخصصی برای مهندسان ساختمانی و عمران محسوب می شود. با استفاده و دانلود Autodesk Revit می توان به مدل سازی و طراحی نقشه های ساختمانی پرداخت. این نرم افزار همچنین قادر به تصویر سازی از طرحهای شما می باشد. در واقع این برنامه عصای دست مهندسان عمرانی و پیمانکاران امر محسوب می شود. طراحی کامل نقشه ها و مدلسازی های پیشرفته به کمک ابزارهای کارا در این برنامه منجر به درک و علم پیشینی نسبت به نتیجه کار می شود. برای نمونه شما در نرم افزار Revit برای طراحی نقشه یک ساختمان در آغاز به تعیین اندازه کلی آن می پردازید و سپس به اجزای کوچتر نظیر دیوار ها، ستون ها، درها و غیره می پردازید و آن طرح کلی که در نظر داشته اید را با استفاده از ابزارهای این برنامه به مرحله اجرا در می آورید.

دانلود-Revit

دانلود Autodesk Revit قادر به گردآوری اطلاعات و مدل‌سازی ساختمان به گونه‌ای ۴ بعدی (قابلیت مدیریت مالی و هزینه تولید و مصرف بر پایه زمان علاوه بر ترسیم سه بعدی را ۴D BIM می‌نامند) با ابزاری برای طرح‌ریزی و ردیابی طبقات مختلف در شیوه زندگی ساختمان، از مفهوم تا ساخت و ویرانی پس از آن است. رقیب اصلی نرم‌افزار رویت در بازار تکلا استراکچرز و آرشیتکچرال دسکتاپ می‌باشد. نرم افزار Revit به علت قدرت بالای خلق اثر در نرم‌افزارهای مهندسی از ریشهٔ revitalization به معنای حیات بخش و زندگی آفرین و revitalize به معنای تجدید حیات و قدرت و زندگی تازه دادن (به)، باز زنده ساختن گرفته شده‌است.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Autodesk Revit:

  • افزایش سرعت ترسیم و دقت در ترسیم نقشه
  • ترسیم نقشه های دو بعدی و سه بعدی به صورت همزمان
  • تبدیل نقشه های فاز ۱ به فاز ۲
  • قابلیت ارتباطی با نرم‌افزارهای دیگر مکپانی Autodesk مثل اتوکد و ۳dmax
  • تعریف استانداردهای طراحی در تجهیزات ساختمان
  • تحلیل انرژی برای Revit
  • تجزیه و تحلیل انرژی

info

Autodesk Revit software is built for Building Information Modeling (BIM), helping professionals design, build, and maintain higher-quality, more energy-efficient buildings. Using the information-rich models created with Autodesk Revit software, architects, engineers, and construction firms can collaborate to make more-informed decisions earlier in the design process to deliver projects more efficiently. Any design changes made in Revit models are automatically updated throughout the model, keeping designs and documentation coordinated and more reliable.

Most new features and enhancements that were made available to Autodesk subscribers in the Revit 2016 R2 release are now available to users of Revit 2017.

سیستم مورد نیاز

Web Server : Microsoft® Internet Information Server 7.0 (or later)
CPU Type : 4+ cores 2.6 GHz+
Memory : 4 GB RAM

راهنمای نصب

به علت طولانی بودن راهنمای نصب محصولات اتودسک، صفحه ای اختصاصی بدین منظور ایجاد گردیده است. لطفا بر روی لینک زیر کلیک کرده و وارد صفحه آموزش نصب اختصاصی محصولات اتودسک در وبسایت دانلودها بشوید:

– ورود به صفحه آموزش نصب تصویری محصولات اتودسک به صورت جامع

—————–

مقدار Product Key برای رویت 2021: 829M1

مقدار Product Key برای رویت 2020: 829L1

مقدار Product Key برای رویت 2019: 829K1

رمز فایل: ahledl.ir

لینک دانلود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code