دانلود نرم افزار تخصصی آمار و کنترل کیفیت Minitab 19.1 + Portable


نرم افزار Minitab به عنوان یکی از بهترین ابزارهای امارگیری و تجزیه و تحلیل شناخته می شود و مهندسین و فعالین حوزه دانشگاه، می توانند از این برنامه برای بهبود پروژه های خودشان استفاده کنند. یقینا این برنامه دارای ابزارهای زیادی مثل فرایند طراحی کنترل و تجزیه و تحلیل نتایج بدست آمده است و می تواند برای تعیین کیفیت پروژه ها، بهترین ابزار سنجش باشد. با این برنامه می توانید علاوه بر اینکه قدرت آمارگیری خود را بالاتر ببرید، بلکه بسیاری از ویژگی های هیجان انگیز دیگر را خواهید داشت و می توانید از بروزرسانی نمودارها و توانایی در اضافه کردن ابزارهای دیگر به پروژه ها نیز استفاده کنید.

با دانلود Minitab می توانید از روش هایی که در دیگر برنامه ها وجود ندارد، استفاده کنید و سطح کنترل های خود را بالاتر ببرید. براحتی این ابزارها در دسترس شما هستند و با یک سیستم گرافیکی جذاب، می توانید آنها را برای نمایش نتایج بسیار جذاب استفاده کنید. یقینا این آمارها بینش های بسیار فوق العاده ای را به دانشجویان خواهد داد و آنها می توانند از یک سیستم قابل اعتماد و بسیار ساده استفاده کنند و پروژه های خود را مورد سنجش قرار دهند. فرضیه های مختلفی ممکن است در یک پروژه یا نمودار وجود داشته باشد که نیازمند تست است؛ این برنامه برای این منظور می توانید نمودارهای مختلف را رسم کند و امکان تجزیه و تحلیل دقیق را به کاربران خودش بدهد. سیستم های اندازه گیری دقیق، یکی از لازمه های مهم امارگیری است و بدین منظور، برنامه تمام سعی خود را کرده است که واحدهای مختلف را قرار دهد و به دقیق ترین شکل ممکن، این کار را برای شما انجام دهد.

کاور-Minitab

ویژگی های کلیدی نرم افزار Minitab:

  • دارای دستیار کمکی
  • امکان تجزیه و تحلیل سیستم های اندازه گیری
  • تجزیه و تحلیل توان
  • تجزیه تحلیل گرافیکی
  • تست فرضیه های مختلف
  • محاسبه پسرفت ها
  • DOE
  • دارای نمودارهای کنترلی
  • آماگیری پایه

info

MINITAB Statistical Software is the ideal package for Six Sigma and other quality improvement projects. From Statistical Process Control to Design of Experiments, it offers you the methods you need to implement every phase of your quality project, along with features like StatGuide and ReportPad that help you understand and communicate your results. No package is more accurate, reliable, or easy to use. In addition to more statistical power than our previous release, MINITAB offers many exciting new features such as: A powerful new graphics engine that delivers engaging results that offer tremendous insight into your data An effortless method to create, edit, and update graphs The ability to customize your menus and toolbars so you can conveniently access the methods you use most.

Features:
Assistant
Measurement Systems Analysis *
Capability Analysis *
Graphical Analysis *
Hypothesis Tests *
Regression *
DOE *
Control Charts *
Basic Statistics

سیستم مورد نیاز

Operating System: Windows 7 SP 1 or later, Windows 8 or 8.1, Windows 10

RAM: 2 GB

Processor: Intel® Pentium® 4 or AMD Athlon™ Dual Core, with SSE2 technology

Hard Disk: Space 2 GB (minimum) free space available

Screen Resolution: 1024 x 768 or higher

راهنمای نصب

1) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید.

2) محتوای درون پوشه Patch را به محل نصب نرم افزار منتقل کرده و به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

3) بر روی Patch کلیک کرده تا نرم افزار فعال شود.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code