دانلود نرم افزار ساخت تکسچر


دانلود Allegorithmic Substance Designer نرم افزاری قدرتمند برای ساخت تکسچر می باشد که کار کردن نرم افزار بر اساس سیستم Node و Layer می باشد. شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که تکسچر چیست؟ تکسچر یکی دیگر از ابزار های فوتوشاپ می باشند که کاربرد فراوانی دارند. Texture یا بافت، تصاویری هستند که به منظور ایجاد نوعی بافت، معمولا در زمینه تصاویر مورد استفاده قرار می گیرند. به کمک این نرم افزار شما می توانید با اشکال و طرح های مختلف تنها با چند کلیک ساده تکسچر خود را طراحی کنید. به کمک این نرم افزار می توانید متریال های وافع گرایانه ایجاد کنید. این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزار ها در این زمینه یعنی ساخت تکسچر می باشد.

نرم افزار Allegorithmic Substance Designer با سایر نرم افزارها نیز سازگار می باشد. شما می توانید از خروجی های گرفته شده از این برنامه، در نرم افزار های هم چون Maya , 3ds Max , Unity engine و همچنین نرم افزار های سه بعدی ساز دیگر به طور کاملا مستقیم استفاده کنید. این نرم افزار امکان طراحی تکسچر ها را برای شما آسان کرده و شما می توانید تکسچر های زیبایی را با استفاده از این نرم افزار خلق کنید.

دانلود-Allegorithmic-Substance-Designer

info

Substance Designer 5 is a node based texturing tool to create materials. Tired of messy layers ? Fit everything you need in a few compact and handy nodes. Let Substance connect all the channels for you and focus on what really matters: your art.

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 7 / 8 / 10 – (64 bit)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: VRAM 2GB
DirectX: Version 11
Intel HD 5000 / IRis Pro 6200 and above
NVIDIA GeForce GTX 600 and above, Quadro K2000 and above
AMD Radeon HD 7000 and above

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس شما غیرفعال می باشد.

2) پس از اتمام نصب، محتوای پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار جایگزین کنید.

3) نرم افزار را اجرا کنید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code