دانلود نرم افزار AnyTrans for iOS 8.7.0 / Android 7.3.0


نرم افزار AnyTrans for iOS یک ابزار بسیار کارامد برای برقراری ارتباط بین کامپیوتر و iOS می باشد که با داشتن ابزارهای مختلف می تواند عملیات انتقال فایل و دسترسی به فایل های چندرسانه ای را امکان پذیر می کند. توسط این برنامه می توانید به اطلاعات مهم خود در یک رابط کاربری عالی دسترسی داشته باشید و به صورت ایمن و توانمند، کارهای خود را با ابزارهای عالی برنامه انجام دهید. نرم افزار دارای رابط کاربری بصری بسیار عالی است که می تواند دسترسی به فایل های آیفون را راحت تر کند و به صورت سریع تری عملیات انتقال را انجام دهد.

با دانلود AnyTrans for iOS می توانید به اکثر بخش های آیفون دسترسی داشته باشید و عملیات پخش فایل های موسیقی خود را نیز داشته باشید. امکان سازماندهی فایل ها و تعیین رمز به فایل ها، از دیگر کاربردهای این برنامه است و هر کسی می تواند با کمی دانش، نحوه کار با این بخش ها را بیا داشته باشد. ایمن بودن و ساده بودن دسترسی، مهمترین مشخصه این برنامه است که کار کردن با آن را بسیار آسان تر می کند.

کاور-AnyTrans-for-iOS

با دانلود AnyTrans for iOS امکان استفاده از موسیقی های آنلاین را خواهید داشت و با دسترسی محدود می توانید آنها را دانلود کنید. وجود امکان پشتیبان گیری روی سرویس های iCloud از دیگر قابلیت های برنامه است و با توجه به آن، بدون نیاز به سختی های کار با پلتفرم موبایل، می توانید عملیات انتقال و استخراج و پشتیبان گیری را توسط این برنامه انجام دهید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار AnyTrans for iOS:

  • دارای محتویات آنلاین فیلم و مسیقی
  • امکان استفاده بهتر از iCloud به صورت ایمن
  • امکان استفاده از موسیقی ها
  • دسترسی به اطلاعات کامل آیفون
  • رابط کاربری بصری
  • امکان پشتیبان گیری iTunes/iCloud
  • کار ساده با برنامه و امکان همگام سازی

info

Start Your iPhone Life Immediately with Ultra Ease. Now that you’ve made the smart decision to move from Android to iOS ecosystem, AnyTrans helps you start your iPhone life smoothly. Surpassing the Move to iOS app in workflow and final results, it makes the switch much easier, faster, safer, and more capable. Even if you have no prior knowledge of data transfer, you can still migrate important data from your Android phone to iPhone effortlessly and securely in minutes.
All your memories and essentials from the old Android phone will be well organized in iPhone. Photos you shot, music and videos you enjoyed, contacts of importance, messages you want to keep, even your custom ringtones – just everything you need for everyday use. Now, you can get started with a wonderful life on iPhone easily and immediately.

Features:
Enjoy Millions of Online Movies & Music on The Go
Make Better Use of Your iCloud Easily and Securely
Be The Real Master of Your Music Collections
Take Good Care of Your iPhone Photos & Videos
Give All Your Personal Data A Safe Boat
Turn Your Stunning New iPhone into Your Familiar Look
Extract Only What You Need from iTunes/iCloud Backups
Enjoy A Simpler yet Stronger iTunes Sync

سیستم مورد نیاز

Windows 10, 8, 7, Vista, XP (64bit & 32bit).

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code