دانلود نرم افزار Split APKs Installer 3.4 نصب فایل های چندبخشی اندروید


نرم افزار Split APKs Installer که ما آن را با نام SAI می‌ شناسیم، برای نصب و اکسپورت فایل های چند بخشی Apk کاربرد دارد. اخیرا حتما دیده اید که برخی از بازی ها و نرم افزار های اندروید، به شکل متفاوتی عرضه می شود و باید چند مرحله را برای نصب آن ها طی کنید. برنامه Split APKs Installer برای همین منظور ارائه شده است و می توانید با استفاده از API های استاندارد اندروید و دسترسی به ویژگی های روت، برنامه های چند بخشی را روی گوشی خود نصب کنید.

برنامه Split APKs Installer متن باز است و می توانید ویژگی های آن را تغییر دهید. توجه داشته باشید که این برنامه نسبت به برنامه هایی که آن ها را نصب می کنید، مسئولیتی ندارد و صرفا ساز و کاری را جهت اسکپورت فایل های چندبخشی اندروید فراهم کرده است و می توانید چند فایل با پسوند Apks را جمع کرده و در یک برنامه، امکان نصب آن ها را فراهم کند. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۵٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Split APKs Installer 3.4 Apk + Mod

نرم-افزار-SAI

info

SAI is an app for installing and exporting split APKs – apps that consist of multiple APKs.
SAI can install apps using standard Android API, using root access or using Shizuku.

SAI is an open-source app, you can get the source code on its GitHub repo – github.com/Aefyr/SAI

Please note that SAI only installs user-provided files and is not responsible for those apps behavior.
Please also note, that some devices/ROMs aren’t supported by SAI, that has to do with bad Android API implementation in said ROMs and can’t be fixed on app side.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code