دانلود نسخه هکی بازی NOBUNAGAS AMBITION Taishi برای PS4


بازی NOBUNAGAS AMBITION Taishi در واقع آخرین فصل از مجموعه بازی های Ambition می باشد که شما را به دوران فئودال ژاپن خواهد برد؛ جایی که باید یک کشور تقسیم شده را متحد کنید. مجموعه بازی های Nobunaga’s Ambition تاکنون در قالب ۱۵ نسخه روانه بازار شده است که این امر حاکی از تقاضای زیاد برای بازی و تعداد بسیار زیاد هواداران آن دارد. در NOBUNAGAS بازیکنان نبردهای دوره سنگاکو در ژاپن را تجربه خواهند کرد. وقایع دوره سنگاکو حاکی از نبرد حاکمان مناطق مختلف برای گسترش مزرهای خود است. در جریان بازی، بازیکنان باید روش های تاکتیکی و موثری را در میدان نبرد به کار گیرند تا بتوانند در مقابل حریفان خود پیروز شوند.

NOBUNAGAS AMBITION Taishi (CUSA-12006) PS4-Playable

قابل اجرا بر روی Exploit 6.72 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-NOBUNAGAS-AMBITION-Taishi

انتشار بازی NOBUNAGAS AMBITION Taishi، قدمت سی و پنج ساله‌ی این بازی را یادآور می‌شود. اثری که در این قسمت جدید هم به اصولش پایبند است و یک شبیه‌ساز تمام‌عیار جنگ‌های تاریخی را به مخاطبان ارائه خواهد کرد. کاربران در این بازی رویدادها و نبردهای حماسی دوره سِنگاکو در ژاپن را تجربه خواهند کرد؛ عصر سِنگاکو، یک دوره در ژاپن است که در آن حاکمان مناطق مختلف برای برتری یافتن و گسترش سرزمین‌های‌شان با یکدیگر می‌جنگیدند.

بازیکنان باید از طیف گسترده‌ای از گزینه‌های تاکتیکی استفاده کنند تا استراتژی های جدیدی بسازند و نسبت به حریف‌های‌شان برتری پیدا کنند. این استراتژی‌ها صرفا به میدان جنگ محدود نمی‌شوند بلکه مدیریت کردن گذرگاه‌های تجاری و منابع هم، از استراتژی‌هایی مهم هستند که برای پیروز شدن در برابر رقیبان باید لحاظ شوند تا به گسترش مناطق تحت سلطه‌تان و درنتیجه قوی‌تر شدن ارتش‌تان، منتهی شود.

این عناصر با ورود سیستم Resolve عمیق‌تر خواهند شد. این سیستم گیم‌پلی را پیچیده‎‌تر و باور‎پذیرتر خواهد کرد؛ به‌طوری که تک تک افراد شما خلقیات و خواسته‌های مختلفی در زندگی‌شان دارند و تصمیماتی که در حکومت‌تان گرفته می‌شود روی محبوبیت‌تان میان مردم و سربازان‌تان تاثیر خواهد داشت. درنتیجه در موقعیت‌های مختلف، واکنش‌هایی جالب از این افراد خواهید دید. پس به تاکتیک‌هایی جدید برای همراه کردن قشرهای موافق و مخالف با خودتان، نیاز خواهید داشت. با وجود سیستم Resolve، سربازان‌تان در لحظات مختلف تصمیماتی شخصی و انسانی‌تر خواهند گرفت و در نتیجه، در بازی NOBUNAGAS AMBITION Taishi می‌توانید خیلی عمیق‌تر با رویدادهای تاریخی‌ای که شبیه‌سازی شده است ارتباط برقرار کنید.

منبع توضیحات: زومجی

info

The latest release for the NOBUNAGA’S AMBITION series, the pinnacle of historical simulation games! Highlighting the ‘Resolve’ of the officers to show not only their ability, but also their humanity. Includes events that highlight the officers’ lives, taken from the great events of history, anecdotes, and legends. Immerse yourself in the people and events of the time as you struggle for supremacy. The greatest experience of the Warring States period begins!

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 6.72

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW6.72

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code