دانلود نسخه هک شده بازی Concrete Genie برای PS4


بازی Concrete Genie روایت مبارزه‌ی نیروهای تاریکی و روشنایی را تقدیم بازیکنان می‌کند. ماجراهای بازی Concrete Genie در شهری به‌نام دنسکا (Denska) جریان دارد. شهری که حالا خالی از سکنه شده و چند بچه فقط در آن زندگی ‌می‌کنند و در سروکله‌ی همدیگر می‌زنند! در جهان کانکریت جینی، افسردگی‌ها و ناراحتی‌های حاصل از هجوم تکنولوژی، سوخت‌های فسیلی مثل نفت، روزمرگی، مصرف‌گرایی و مواردی از این دست، تحت شرایطی به‌خصوص به‌شکل فیزیکی در‌آمده‌اند و در قامت نیروهای تاریکی به‌جان شهر و ساکنانش افتاده‌اند.

به‌همین دلیل، بخش عظیمی از ساکنان دنسکا با ترک خانه و شهر خود، دنسکا را رسما به‌یک ماتم‌کده تبدیل و شرایط جولان دادن نیروهای تاریکی در این شهر را فراهم می‌کنند. قهرمان داستان اما یکی از بچه‌های ساکن دنسکا با نام اَش (Ash) است. اِش پسری نقاش و منزوی است که همین انزوا و پرداختن او به‌نقاشی، باعث شده تا دیگر کودکان شهر او را مسخره کنند و دست‌ش بیندازند!‌

Concrete Genie + Pond Design Pack DLC PS4-UNLiMiTED

Update v1.06; ID: CUSA11994

دانلود-بازی-Concrete-Genie-ps4

در جریان یکی از همین کش‌مکش‌های اش و دیگر کودکان شهر، گذر او به‌یک فانوس دریایی می‌افتد. در این فانوس دریایی، نیرویی جادویی وجود دارد که یکی از نقاشی‌های اش با نام لونا (Luna) را زنده می‌کند. لونا با بهره‌گرفتن از نیروی جادویی فانوس دریایی شهر دنسکا، قلموی نقاشی اش را به‌یک قلموی جادویی بزرگ تبدیل می‌کند و همراه‌با اش، تصمیم می‌گیرند که با تکیه به‌جادوی نقاشی‌ و رنگ‌ها، نیروهای تاریکی را یک‌بار برای همیشه از بین ببرند.

مطلبی که خواندیم، پیرنگ ماجراهای حدودا ۸ـ۹ ساعته‌ی بازی Concrete Genie است. بازی Concrete Genie قرار نیست یک داستان به‌شدت پیچیده را روایت کند و در تعریف کردن همین داستان ساده‌ای که دارد، به‌بهترین شکل عمل می‌کند و با بالا‌پایین‌شدن‌ها و قافل‌گیری‌هایی که روایت داستانی بازی دارد، مخاطب تا آخرین لحظه بازی Concrete Genie را دنبال خواهد کرد تا از سرنوشت اش و شهر دنسکا مطلع شود. شخصیت‌پردازی تمامی کاراکترهای حاضر در داستان بازی نیز به‌خوبی انجام می‌گیرد.

با وجود اینکه برخی از کاراکترها می‌توانستند پرداخت بهتری داشته باشند، باید گفت که بخش داستانی بازی واقعا خوب، استاندارد و جذاب به‌بازیکنان ارائه می‌شود و همراه پیچش‌ها و موارد پرکششی که دارد، بازیکنان را تا آخرین لحظه با خودش همراه می‌‎کند. گیم‌‌پلی کانکریت جینی به‌شدت جذاب، خلاقانه، سرگرم‌کننده و اعتیادآور است.

بازی Concrete Genie از همان ابتدا، سیستم‌های نقاشی کشیدن و استفاده از قلموی اش را به‌شما آموزش می‌دهد و پس از جادویی شدن قلموی اش، در‌های جهان به‌شدت سرگرم‌کننده‌ی بازی به‌روی شما باز خواهد شد. همان‌طور که در بررسی داستان بازی هم خواندیم، در کانکریت جینی باید همراه‌با اش، تمامی سیاهی‌ها و تیرگی‌های شهر دنسکا را پاک کنیم و نیروهای تاریکی را از آن پس بزنیم.

برای عملی کردن این مهم، باید روی دیوارهای شهر نقاشی کشید تا نیروهای تاریک از آن خارج شوند. در سراسر شهر بندری دنسکا ریسمان‌های نورانی (Strand) وجود دارند که چراغ‌های‌شان به‌دلیل هجوم نیروهای تاریکی خاموش شده است. شما باید با روشن کردن چراغ‌های این مناطق با استفاده از قلموی جادویی که دارید، دوباره نور را به‌قلب شهر بازگردانید. این چراغ‌ها با نقاشی کردن‌های شما روشن می‌شوند. تقریبا تمامی دیوارهای شهر دنسکا، فضای نقاشی کردن شما است و به‌نوعی می‌توان گفت که دنسکا یک شهربازی بزرگ برای بازیکنان کانکریت جینی خواهد بود چرا که در هر لحظه که بخواهند، می‌توانند قلموی خود را در دست گرفته و روی دیوارهای شهر نقاشی بکشند.

منبع توضیحات: زومجی

info

Concrete Genie follows the heartwarming journey of a bullied teen named Ash, who escapes his troubles by bringing his colorful imagination to life in his sketchbook, while exploring his hometown of Denska – a once bright and bustling seaside town now polluted by Darkness.

Ash discovers a mysterious lighthouse, where he finds a magical energy that charges his paintbrush with ‘Living Paint’ capable of creating magnificent masterpieces that can purify Denska’s polluted walls.

Ash must harness the magical properties of his powerful paintbrush to eliminate the Darkness polluting Denska with the help of the mischievous Genies he creates along the way.

Can Ash overcome his personal struggles and paint his hometown back to life?

Concrete Genie includes two PlayStation VR modes* – VR Experience and VR Free Paint. In Experience, you’ll help a Genie discover a mysterious power through painting and see your art come to life from a new perspective. Or practice your new skills in Free Paint, where you’ll manipulate your paintbrush with two PlayStation Move to create beautiful, living landscapes.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 7.02

– a computer to run the PS4 Exploit Host

Additional Items for PSVR Games:

+ VR headset enabled

+ PS Camera optional

+ PS Move motion controller optional

+ 2 PS Move motion controllers supported

+ DUALSHOCK 4 vibration

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW7.02

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

رمز فایل: ahledl.ir

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code