دانلود نسخه هک شده بازی LEGO Marvels Avengers برای PS4


بازی LEGO Marvels Avengers روایت گر داستان ۲ فیلم Avengers و Avengers: Age of Ultron است. مراحل اصلی بازی شامل این۲ فیلم هستند، اما در بین آنها و در قالب بعضی مراحل فرعی اشاراتی نیز به فیلم های چند سال اخیر مارول، از قبیل Captain America: The First Avenger ، Thor: The Dark World – Captain America: The Winter Soldier و Iron Man 3 نیز می شود. البته مراحلی که به فیلم های دیگر اشاره دارند بسیار کوتاه هستند و تمرکز اصلی بازی بر ۲ فیلم انتقام جویان است.

پس از شروع بازی که به ابتدای Age of Ultron می پردازد، با فلش بک هایی به گذشته وقایع دیگر فیلم ها نیز روایت می شود. وقایع بازی، «دقیقا» مشابه فیلم هاست. نه تنها داستان، بلکه صداگذاری شخصیت های بازی نیز کاملا از روی فیلمها برداشته شده است. به جز چند شخصیت همچون Maria Hill که روایت گر مراحل بازی هستند، بقیه ی شخصیت ها فقط دیالوگ های فیلم ها را تکرار می کنند. شاید باخود بگویید که این مورد می تواند از نکات مثبت بازی باشد، با استفاده از دیالوگ های اصلی بهترین تجربه و اثرگذاری به مخاطبان منتقل می شود. جالب است که ابتدای بازی هم همینطور به نظر می آید! اما زمانی که متوجه شوید بازی LEGO Marvels Avengers با چه قصد و هدفی ساخته شده، اوضاع متفاوت خواهد شد.

LEGO Marvels Avengers PS4-P2P

Update v1.06; ID: CUSA-02107

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-LEGO-Marvels-Avengers

بازی علاوه بر تبدیل کردن فیلم ها به حالت لگویی، آنها را ساده و کودکانه کرده است. بسیاری از وقایع ۲ فیلم انتقام جویان حذف شده اند، یا خشونت آنها به حدی کاهش یافته که درجه ی سنی پایین بازی را قابل توجیه کند. بسیاری از دیالوگ هایی که در فیلم ها تاثیرگذاری فراوانی دارند، در بازی اضافی و بی اهمیت هستند! در فیلم ها تک تک دیالوگ ها در جای مناسب و با فکر قبلی قرار داده شده اند؛ درحالی که در بازی با تکه تکه شدن دیالوگ ها و حذف بسیاری از آنها، ضربه ی بزرگی به روایت داستان خورده است. بارها و بارها در طول بازی با دیالوگ هایی برخورد دارید که هیچگونه هیجانی در شما ایجاد نمی کنند، دقیقا برخلاف فیلم! به همین جهت، Marvel’s Avengers برای افرادی که فیلم های ابرقهرمانی مارول در چند سال اخیر را دیده اند جذابیت لازم را ندارد.

بازی یک کپی برداری نصفه و نیمه از فیلم هاست، و صرفا شخصیت ها را تبدیل به لگو کرده است! این درحالی است که بیشتر طرفداران و علاقه مندان به ابرقهرمانان دنیای مارول به سمت بازی جذب می شوند،اما روایت داستانی بازی به هیچ وجه آنان را راضی نمی کند. یکی از ارکان اصلی عناوین لگو، شوخی ها و لطیفه هایی است که بازی را بسیار سرگرم کننده می کنند. مثلا در صحنه ی فرار Loki از ناو Helicarrier ، به تله افتادن Thor در محفظه ی مخصوص به این دلیل است که Loki یک کیک بزرگ و وسوسه انگیز درآنجا قرار داده است!

بارها و بارها با مواردی از این قبیل مواجه خواهید شد. اما در کمال تعجب، این مورد هم نسبت به عناوین قبلی لگو، مخصوصا Marvel Super heroes افت فاحشی داشته است. عدم استفاده از دیالوگ جدید در این زمینه بی تاثیر نیست، و معدود پیش می آید که در طول بازی با صدای بلند بخندید! این ایراد را به راحتی می توان به کم کاری سازندگان نسبت داد، سازندگانی که با عناوین مفرح قبلی توانایی های خود را اثبات کرده بودند.

اگر عناوین قبلی LEGO را تجربه کرده باشید، با گیم پلی بازی آشنایی خواهید داشت. از بین بردن دشمنان، تخریب محیط و ساخت اشکال جدید با قطعات لگو مبنای گیم پلی بازی هستند. در Marvel’s Avengers تغییراتی در گیم پلی بازی ایجاد شده است. دیگر نمی توانید به راحتی با ضربات ساده دشمنان را از پای دربیاورید و باید از یک نوع حرکت خاص استفاده کنید.

برای شخصیت های اصلی، چند نوع Finishing طراحی شده که با حرکت خاصی دشمن را از بین می برند. اگر Comboـی مناسبی ثبت کنید، قادر خواهید بود با شخصیت همراهتان یک حرکت ترکیبی انجام دهید که یک محدوده ی انرژی ایجاد می کند و دشمنان را باهم از بین می برد. برای هر ۲ شخصیت، حرکات ترکیبی جالبی خلق شده، مثلا حرکت ترکیبی Captain America و Thor ، همان ضربه ی پتک Thor به سپر کاپتان است که دشمنان اطراف را از بین خواهد برد. آزمایش حرکات ترکیبی بین شخصیت های مختلف می تواند مدتی سرگرم کننده باشد، ولی این حرکات برای بسیار از شخصیت های فرعی طراحی نشده است. همینطور فقط و فقط در حین مبارزه می توان آنها را فعال کرد.

منبع توضیحات : پردیس‌گیم

info

Avengers Assemble! The best-selling LEGO® Marvel videogame franchise returns with a new action-packed, Super Hero adventure. Join the LEGO® Marvel’s Avengers team and experience a videogame featuring characters and storylines from the critically-acclaimed films and more. Play as the most powerful Super Heroes in their quest to save the world.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

رمز فایل: ahledl.ir

ADs

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code