دانلود Assassins Creed Rebellion 2.4.1 بازی آساسینس کرید: شورش برای اندروید


بازی موبایل Assassin’s Creed: Rebellion شما را با دنیای منحصربفرد آشنا می کنید و اینبار می توانید دنیای جذاب آساسینس کرید را در گوشی خودتان تجربه کنید. این بازی استراتژیک شما را در قالب شخصیت محبوب سری قرار می دهد و می توانید به نقش آفرینی با وی بپردازید. این بازی به طور انحصاری شما را در مقابل ظلم و ستم های پادشاهی قرار می دهد و باید بتوانید با گروه خود در مقابل آنها قرار بگیرید. بازی به طور رسمی از جانب یوبیسافت عرضه شده است و می توانید با دانلود Assassins Creed Rebellion نسخه اصلی را تجربه کنید.

با دانلود Assassins Creed Rebellion می توانید به گروه اتزیو، شائو و دیگر افراد محبوب این سری بپروندید و کار خود را در مخفی کاری ها و رفتن به ماموریت های مختلف شروع کنید. یقینا سری آساسینس کرید را می توان یکی بهترین مجموعه بازی هایی دانست که همه ما مخصوصا با نسخه های اول آن خاطره داریم و آمدن به موبایل می تواند بسیار جذاب باشد. نسخه کامل این بازی را می توانید به همراه دیتا دریافت کنید و از تجربه آن لذت ببرید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۳٫ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Assassin’s Creed: Rebellion 2.4.1 Apk + Mod + Data

info

Join Ezio, Aguilar, Shao Jun, and many different Assassins simultaneously for the first time ever!

Assassin’s Creed Rebellion is the official mobile Strategy-RPG of the Assassin’s Creed universe.
Forge your Brotherhood, Spark the Rebellion.

Exclusively developed for mobile, a new version of the Animus allows us to experience memories from the past and play with different Assassins simultaneously. Gather powerful Assassins in a single Brotherhood and unite against the Templars and the opression raging in Spain.

راهنمای نصب

فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب کنید.

فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارح کنید.

پوشه دیتا (com.ubisoft.accovenant) به طور مستقیم در مسیر Android / Obb کپی کنید.

از بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code