دانلود Autodesk AutoCAD Plant 3D 2021


Autodesk AutoCAD Plant 3D نرم افزاری می باشد که نیازهای بخش صنعت فرایندی را فراهم می کند. بسیاری از کارخانه ها می توانند توسط آن طراحی بسیاری از محصولات خود را به صورت سه بعدی انجام داده و با قیمت های مقرون به صرفه، وارد بازار کنند. این برنامه در کارخانه های پتروشیمی و صنایع نفت و گاز کاربرد بسیاری دارد. این برنامه کاربردی راه حل های گران قیمت را کنار گذاشته و یک ابزار بسیار آسان را به منظور یادگیری و نگهداری ابزارهای تحصصی در دسترس کاربران قرار داده است.

با توجه به اینکه این ابزارها بسیار پیشرفته می باشد، هر مهندسی می تواند به بخش پروژه ها رجوع کرده و پالت های مدلی خود را به خوبی بسازد. برای این منظور اپراتورها مطرح شده و امکان طراحی کنترل های لوله نیز فراهم می شود.

کاور-AutoCAD-Plant-3D-2019

با استفاده و دانلود Autodesk AutoCAD Plant 3D از روش های ساماندهی شده و استاندارد پیروی خواهید کرد و می توانید انواع طراحی ها را در زمینه صنایع پتروشیمی و شیمی انجام دهید. پروژه ها می توانند انواع مختلف داشته باشند و در این نرم افزار از رنگ بندی های مختلف استفاده شده و سعی شده است که فرایندها سریع تر و دقیق تر صورت پذیرد.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Autodesk AutoCAD Plant 3D:

  • سیستم های متغیری جدید
  • امکان تهیه گزارش از اطلاعات جامع
  • ساخته شده در پلتفرم های جدید
  • یادگیری سریع
  • طراحی با قیمت مقرون به صرفه
  • فرایندهای جدید هر کارخانه
  • امکان خروجی برای عرضه به بازار

info

With the introduction of AutoCAD Plant 3D 2019 Autodesk has met the needs of the process plant industry sector, and delivered an affordable but powerful 3D process plant design and plant layout application to a market place once dominated with expensive and difficult solutions to both learn and maintain.Built on the familiar world class AutoCAD CAD software platform, AutoCAD® Plant 3D delivers unprecedented ease of use with a shorter than average learning curve for existing 2D AutoCAD users, and is available as part of AutoCAD with specialised toolsets or with the Autodesk AEC Collection.

سیستم مورد نیاز

OS:
Microsoft® Windows® 7 SP1 with Update KB4019990 (32-bit & 64-bit)
Microsoft Windows 8.1 with Update KB2919355 (32-bit & 64-bit)
Microsoft Windows 10 Anniversary Update (64-bit only) (version 1607 or higher)

CPU: 2.5–2.9 GHz processor

RAM: 8 GB

Resolution: 1920 x 1080 with True Color

Display Card: 1 GB GPU with 29 GB/s Bandwidth and DirectX 11 compliant

Disk Space: 6.0 GB

.NET Framework Version 4.7

رمز فایل: ahledl.ir

لینک دانلود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code