دانلود Cat Runner Online Rush v3.0.0


بازی Cat Runner Online Rush توسط استودیو بازی سازی Solou در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک نقش آفرینی می باشد که توانسته با ۵۰ میلیون دانلود امتیاز ۴٫۲ از ۵٫۰ را در گوگل پلی ثبت کند. بازی به این صورت است که شما باید از دست پلیس فرار کنید و در ادامه مسیر با موانع و تله های زیادی بر خورد می کنید که با پریدن از موانع و جمع آوری سکه امتیاز برای خود جمع آوری کنید.

با پشت سر گذاشتن مراحل بازی سخت تر می شود و جذابیت بازی نیز بالا می رود. در بازی Cat Runner Online Rush یا همان گربه دونده با جمع اوری سکه و پشت سر گذاشتن موانع امتیاز خود را افزایش دهید و  سطح شخصیت خود را در بازی ارتقا دهید و حتی گربه ای که دوست دارید را انتخاب کنید و با آن به چالش هایی زیادی در بازی بپردازید. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۰ و بالاتر نیاز دارید.

Cat Runner Online Rush v3.0.0 Apk

بازی-cat-runner-online-rush-اندروید

info

Pet runner cat rush game Pet runner is an exciting free endless running game for girls and boys of all ages. Choose your loved pet and dash your way through the city and park for fun running adventures! Take your loved pet: cat, dog or panda on a fun adventure through the park, city and forest.

WHAT’S NEW
Start the pavilion building!
1.Fifth building room – pavilion starting
2.Optimize the fourth room furniture
3.Optimize other room perspective
4.Reduce Ad

رمز فایل: ahledl.ir

ADs

تبلیغات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code