دانلود CyberLink YouCam Deluxe 9.1.1927.0


دانلود CyberLink YouCam Deluxe نام نرم افزاری می باشد که توانایی برقراری ارتباط با وبکم ها را دارا بوده و به وسیله این ارتباط، کاربر می تواند به سادگی کار های متعددی از جمله دادن افکت های مختلف در هنگام ارتباط های تصویری یا ضبط هم زمان وبکم را انجام دهد. این نرم افزار که افکت ها ی بسیاری را در خود جای داده است می تواند با کیفیت HD به ضبط تصاویر بپردازد ، ضبط تصاویر با این برنامه هم به صورت ساده و هم به صورت افکت دار ممکن خواهد بود. دانلود CyberLink YouCam Deluxe سازگاری خاصی با نرم افزار Yahoo Messenger و سایت Youtube دارا می باشد.

پشتیبانی از صفحه نمایشگر های لمسی یکی از خصوصیت هایی است که امروزه در این چنین نرم افزار هایی به وضوح مشاهده می شود. دانلود CyberLink YouCam Deluxe قابلیت کامل یک استودیوی ویدیویی زنده را برای استفاده کامل از وب کم شما فراهم می کند. این نرم افزار دارای ابزار های زیبایی صورت، بیش از ۲۰۰ افکت سرگرم کننده برای چت و ضبط ویدیو و مجموعه کامل ابزار های ضبط می باشد. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا تصاویر را از وب کم خود با یک تصویر دیگر ترکیب کنید.

دانلود-CyberLink-YouCam-Deluxe

CyberLink-YouCam-Deluxe-اسکرین-شات  CyberLink-YouCam-Deluxe-اسکرین-شات  CyberLink-YouCam-Deluxe-اسکرین-شات

info

YouCam 7 delivers the functionality of a complete live video studio, to take full advantage of your webcam. It comes with face beautifier tools, over 200 fun effects for video chats and recordings, and a full set of capture tools. Additionally, it offers simple-to-use and efficient security tools, such as surveillance and face login. Transform your virtual presence with YouCam 7.

سیستم مورد نیاز

Windows 10, 8/8.1, 7, Vista SP2

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید اتصال شما از اینترنت کاملا قطع می باشد.

2) فایل “block-hosts.cmd” را اجرا کنید تا سرورهای نرم افزار در ویندوز شما کاملا مسدود شوند.

3) فایل اجرایی “1.Full Setup.exe” را نصب کنید. پس از اتمام نصب، مطمئن شوید نرم افزار کاملا بسته است. برای مطمئن شدن از بسته بودن کامل نرم افزار، از منوی کنار ساعت ویندوز خود نرم افزار را ببندید. وارد Task Manager ویندوز خود شده و از بخش Services، سروس “CyberLink YouCam” را کاملا Stop کنید.

4) فایل اجرایی “2.Full Upgrade Setup to v9.1.1927.0.exe” را نصب کنید. پس از اتمام نصب، مطمئن شوید نرم افزار کاملا بسته است. برای مطمئن شدن از بسته بودن کامل نرم افزار، از منوی کنار ساعت ویندوز خود نرم افزار را ببندید. وارد Task Manager ویندوز خود شده و از بخش Services، سروس “CyberLink YouCam” را کاملا Stop کنید.

5) اگر سیستم عامل شما 64بیتی است، فایل “yuc9x64.reg” را اجرا کنید و اگر 32بیتی هستید، فایل “yuc9x86.reg” را اجرا کنید تا نرم افزار رجیستر شود.

6) نرم افزار را می توانید اجرا کنید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code