دانلود EA Play Live 2020


دانلود EA Play Live 2020 – مراسم معرفی بازی های الکترونیک آرتزامسال بازی‌ های بی شماری در طی مراسم‌های متنوع معرفی شد و تریلرهایی از گیم‌ پلی آن‌ها نیز در دسترس قرار گرفت که با واکنش‌ های مثبت و منفی بسیاری از سوی بازی ‌بازان رو‌به‌رو شد. قطعا یکی از بهترین برنامه‌ها تا این جا، مراسم شرکت سونی بوده است که با عناوین خود توانست تا افراد زیادی را برای رویدادهای پیش رو امیدوار کند. EA Play Live هم از آن رویدادهایی است که هر ساله برگزار شده و معمولا دوست داران بازی‌های مختلف را به وجد آورده است.

گفتنی است که این مراسم ابتدا قرار بود در تاریخ ۱۱ ژوئن (۱۱ خرداد) پخش شود، اما به دلیل مسائل مختلف به بامداد امشب موکول شد. الکترونیک آرتس در طی این رویداد تکرار کرد که خریداران نسخه ‌ی نسل هشتم بازی‌های FIFA 21 و Madden 21، بدون پرداخت هزینه‌ای به نسخه ‌ی پلی‌استیشن ۵ و اکس ‌باکس سری اکس دسترسی پیدا خواهند کرد.

مراسم EA Play Live 2020 با دو کیفیت ۷۲۰p و ۱۰۸۰p اضافه شد.

مراسم-EA-Play-Live-2020

info

EA Play Live 2020, Electronic Arts’ livestreamed not-E3 event, is just a couple of hours away. The show is set to begin at 7 p.m. EDT/4 p.m. PDT on EA’s website as well as YouTube and Twitch, and you can watch it right here.

رمز فایل: ahledl.ir

گزارش شما ارسال شد

Updated: ژوئن 20, 2020 at 4:32 ق.ظ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code