دانلود Emurasoft EmEditor Professional 19.9.4


دانلود Emurasoft EmEditor محصول شرکت Emurasoft یک ویرایشگر متن حرفه ای با امکانات متعدد می باشد که به کمک آن کاربران قادرند تا فایل های متنی خود را ویرایش نمایند. در این نرم افزار انواع ابزارهای ویرایشی و نگارشی موجود می باشند. قدرت این نرم افزار در باز نمودن فایل ها و سند های متنی با حجم بالا می باشد. این نرم افزار قادر است تا فایل متنی مختلف را کمترین زمان ممکن اجرا نماید و این ویژگی در نسخه جدید این نرم افزار بهبود بخشیده شده است. اگر سیستم استفاده کننده دارای ۱ گیگابایت حافظه اصلی باشد، این نرم افزار قادر است تا یک فایل ۴ گیگابایتی را اجرا نماید.

در نسخه ۶٫۰۰ این نرم افزار زمان بارگذاری یک فایل حجیم حداکثر ۳ دقیقه و ۵۴ ثانیه بود که در نسخه ۷٫۰۰ این برنامه ، این زمان به ۱۳ ثانیه کاهش داده شده است. همچنین زمان جایگزینی و ذخیره سازی متن از ۹ دقیقه و ۵ ثانیه به ۱ ثانیه در نسخه جدید کاهش یافته است. جدید ترین نسخه ی این نرم افزار امکان باز کردن فایل های حجیم در کوتاه ترین زمان ممکن که انقلابی در ادیتور های موجود می باشد را به شما می دهد. (باز کردن فایل ها تا سقف ۲۴۸ گیگابایت یا ۲,۱ میلیون خط)

دانلود-EmEditor-Professional

قابلیت های کلیدی دانلود Emurasoft EmEditor:

  • پشتیبانی از فایل ها تا اندازه ۲۴۸ گیگابایت
  • ویرایش فایل های باینری
  • جستجوی و جابجایی بهینه
  • افزونه های طراحی پیشرفته
  • قابلیت نمایش توابع پانل
  • پشتیبانی از کشیدن و رها کردن یا همان Drag and drop
  • برجسته کردن ASP, C, CSS, HTML, javascript, JSP, Pascal, Perl, Python, PHP, SQL, VBScript

info

EmEditor Professional – professional version of the powerful text editor for programmers, Web developers and ordinary users with the illumination of syntax and Unicode support. Editor features such as search and replace in files using regular expressions, auto-detection coding, highlighting the links and email addresses, block selection mode, configure the button bar, menu, font and color elements. For each language, you can create a separate configuration. The program also has the support of powerful macros written in javascript or VBScript, allowing you to capture virtually any action, used often or occasionally.

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید که اینترنت شما به صورت کامل قطع می باشد.

2) نرم افزار را اجرا کرده و با استفاده از KeyGen سریالی برای خود تولید کرده و نرم افزار را رجیستر کنید.

3) تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود بلاک کنید تا به اینترنت متصل نشوند و لایسنس شما غیرفعال نشود.

4) اینترنت خود را متصل کرده و نرم افزار را مجدد اجرا کنید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code