دانلود GIFShop Pro 1.3.0 – ساخت و ویرایش تصاویر گیف برای اندروید


نرم افزار GIFShop Pro یک اپلیکیشن برای ساخت و ویرایش تصاویر گیف است که توسط استودیو برنامه نویسی GIF Maker در گوگل پلی منتشر شده است و با یک میلیون بار دانلود توانسته امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ را توسط کاربران گوگل پلی دریافت کند. این برنامه به کمک ابزار های متنوع، به کاربرانش اجازه می دهد، بدون هیچ گونه کار پیچیده و اضافه ای و تنها در چند دقیقه تصاویر متحرک یا گیف ایجاد کنند.

سه حالت مختلف برای ایجاد تصاویر گیف در این نرم افزار وجود دارد که در میان پر کاربرد ترین آنها می توان به تبدیل ویدیو به تصویر اشاره نمود. این نرم افزار دارای امکانات مختلفی از جمله برش ویدیو، اضافه کردن فریم به تصاویر، اضافه کردن ۲۰ نوع افکت مختلف، امکان اضافه کردن اموجی، متن و استیکر، تعداد نا محدود فریم در ایجاد تصاویر متحرک و امکانات دیگری که شما را برای ساخت تصاویر گیف کمک میکند. این نرم افزار برای اجرا به اندروید ۵٫۰ و بالاتر نیاز دارد.

نرم-افزار-GIFShop-Pro-اندروید

info

This is a GIF maker application that allow users to create animated GIF in a simple way. Share these files via social network, message applications, and email! With the help of GIF Maker, everyone can easily make interesting animated GIF files.

MAIN FEATURE
● Convert from video to GIF
● Screen recorder to GIF
● Convert from Images to GIF
● Meme maker tool
● Convert from GIF to video
● Convert from GIF to pictures

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code