دانلود Magic Rush: Heroes 1.1.219


بازی Magic Rush: Heroes یک اثر نقش آفرینی هیجان انگیز است که با قهرمانان افسانه ای در اختیارتان قرار گذاشته شده است. وظیفه شما در این بازی این است که با دوستان خود تیم شوید و در نبرد های اعتیادآور شرکت کنید. این یک بازی فوق العاده پیچیده است و در حالت آنلاین هیجان بیشتری برای گیمر خواهد داشت. کنترل بازی روان است و هدف گیری را برای شما راحت تر می کند. نقشه ها تنوع جالبی دارند و در ادامه دچار تکرار نمی شوند. این یک اثر انقلابی در زمینه رقابت های شوتر است و ترکیبی خاص در زمینه مهارت ها و ارتقای نیروها در اختیار شما قرار می دهد. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Magic Rush: Heroes 1.1.219 Apk

کاور-Magic-Rush-Heroes

info

War is coming – Will you be ready? Summon heroes to defend your kingdom and charge the enemy in this one-of-a-kind RTS adventure!
Magic Rush: Heroes is a revolutionary combination of skill-aiming controls, a thrilling, real-time PvP Ladder Tourney mode, exciting multiplayer World Map battles, simple yet addicting Tower Defense, and more! Experience the fun of multiple different genres all wrapped up in one extraordinary game.

WHAT’S NEW
Update Content
1. Improved how the Forge “On Deck” slot works. Pending runes can now be canceled, but War Ashes will not be refunded.
2. When you have a large number of a certain type of Commander Chests, after using the 10x function, you can choose to open them all at once.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code