دانلود Nox App Player 6.2.8.5


نرم افزار Nox App Player یک شبیه ساز سیستم عامل موبایل بر روی کامپیوترهای رومیزی می باشد که به شما اجازه می دهد تا محیط اندروید را بر روی ویندوز یا مک او اس خود تجربه کنید. تجربه ای کامل از محیط اندروید! رابط کاربری شبیه ساز Nox App Player از هر لحاظ به دستگاه های اندروید بسیار شبیه است و حتی کاربران می توانند به حالت محیط لمسی نرم افزار وارد شوند تا کل محیط شبیه ساز را به صورت لمسی تجربه کنند. هسته ی اصلی دانلود Nox App Player بر اساس Android 4.4.2 ساخته شده است و بسته ی نرم افزار Google Play به صورت کامل در آن قرار گرفته است. در واقع داشتن گوگل پلی یک چیز اجباری برای یک شبیه ساز اندروید است و نمی توان به عنوان یک ویژگی منحصر به فرد از آن یاد کرد. بدین منظور، کاربران نه تنها قابلیت اجرای فایل های APK که در سیستم ذخیره کرده اند می باشند، بلکه می توانند از فروشگاه رسمی گوگل پلی نرم افزارها را دانلود کرده و بررسی کنند.

دانلود-NoxPlayer

مطالب مرتبط

نرم افزارها را آزمایش و گیم ها را بازی کنید

دانلود Nox App Player می تواند کاربردی بودن خود را وقتی تضمین کند که نرم افزارهای توسعه یافته را به راحتی بتوانید در آن اجرا کنید. هم چنین، شما می توانید بازی هایی که فقط برای سیستم عامل اندروید می باشند را نیز بدین طریق تجربه نمایید.

گیم پدها و کنترلرهای خود را متصل کنید

شبیه ساز Nox App از گیم پدها و کنترلرها به صورت کامل پشتیبانی می کند. هم چنین پشتیبانی کامل از کیبورد کامپیوتر به شما اجازه می دهد تا در اجرای بازی های اکشن نقش آفرینی بهترین تجربه را داشته باشید.

حالت مالتی پلیر

حالت پیشرفته ی مالتی پلیر نرم افزار Nox App Player به شما اجازه می دهد تا چندین نسخه از این شبیه ساز را بر روی یک صفحه کامپیوتر به صورت هم زمان اجرا کنید. بدین منظور، هرکدام از نرم افزارهای اجراشده می توانند نرم افزار یا بازی اندرویدی متفاوتی را اجرا کنند و شما بتوانید همه ی آن ها را به صورت یکجا تحت نظر داشته باشید.

info

NoxPlayer (Nox App Player) is a mobile operating system emulator that allows users to create an Android environment directly on their desktop computers. A complete Android experience. With the help of this program, users can enjoy a full Android experience on their personal computers. The emulator’s interface looks similar in all respects to that of real Android devices, and users can even switch to a touch input method, to mimic the Android experience entirely.

Based on the Android 4.4.2 platform release, the tool comes with Google Play integration out-of-the-box, something that rival tools out there might not feature. Thus, users can not only load APKs already stored on their computers but can download and install software from the official store.

سیستم مورد نیاز

Minimum System Requirements:

OS: Windows XP Sp3, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 (latest Service Pack) and DirectX 9.0C

Processor: At least dual core processor, both Intel and AMD are OK

Video: Supports Open GL 2.0 or above

Memory: 1.5GB RAM

Storage: 1GB available under installation path, 1.5GB available hard drive space

راهنمای نصب

نرم افزار کاملا رایگان می باشد!

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code