دانلود Stickman Revenge 3 1.4.2 بازی اکشن مخصوص اندروید


بازی موبایل Stickman Revenge 3 اثر جذابی است که گرافیک خارق العاده و عجیب و غریبی را به بازیکنان ارائه می دهد و می تواند به نسبت نسخه های قبلی بسیار سرگرم کننده تر باشد. این بازی دارای پیشرفت های زیادی در نسخه جدید خودش است و شما برای مبارزات می توانید از سیستم های جدیدی استفاده کنید.

با دانلود Stickman Revenge 3 می توانید انتقام خود را کامل کرده و وارد دنیایی از رقابت ها شوید. بازی دارای داستانی است که شما را علاقه مند به ادامه دادن می کند و باعث می شود که هیچ گاه تجربه بازی از یادتان نرود. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Stickman Revenge 3 1.4.2 Apk + Mod

کاور-Stickman-Revenge-3

info

The followers of Stickman games still have not forgotten the feeling of tight guillotine and ecstatic graphics of Stickman Legend old version. And what would you expect in a recent version of Stickman fight and this revenge? Whether this revenge will end or not?
Stickman Revenge 3 will come back with a new look, new Stickman characters, new Stickman skills, new stick pets. Be ready to wipe out the enemy – cruel monster and their obstacles by unprecedented features in Stickman Revenge 2
Stick War deserves as one of the best stickman games worth playing in 2017.

Changlelog:
Stickman Revenge 3 – Ninja Warrior – Shadow Fight: Best action game!
– Fix update leaderboard
– Add new spin feature
– Game improvement

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code