Adventures from Mossy Bottom 2020


انیمیشن-Shaun-the-Sheep-Adventures-from-Mossy-Bottom

نام انیمیشن: Shaun the Sheep: Adventures from Mossy Bottom – بره ناقلا: ماجراهایی از ته باتلاق

سال انتشار: ۲۰۲۰

ژانر: انیمیشن

مدت زمان: به طور میانگین هر قسمت ۱۳دقیقه

کیفیت: WEB-DL 1080p / WEB-DL 720p

وضعیت پخش: اتمام فصل اول

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن بره ناقلا ماجراهایی از ته باتلاق (به انگلیسی: Shaun the Sheep: Adventures from Mossy Bottom 2020) سری جدیدی است که علاقه مندان به ماجراجویی‌های مختلف بره ناقلا و دوستانش، می‌توانند این‌بار در نتفلیکس به تماشای آن بنشینند. در این سری بار دیگر بره‌‌های باهوش و بازیگوش را می‌بینیم که همراه با سگ باوفای کزرعه ماجراهای مختلفی را دنبال می‌کنند. دردسر درست می‌کنند و با همکاری همدیگر مشکل ایجاد شده توسط خودشان را حل می‌کنند. در گوشه گوشه‌ی این مزرعه اتفاقات سرگرم کننده زیادی خواهد افتاد و باند گوسفندان قرار است که ماجراهای خود را وارد فاز جدیدی کنند. صاحب مزرعه اما از هیچ چیز خبر ندارد و تنها با سگ خود این گوسفندان را در هر شرایطی کنترل می‌کند. او هم نقش بزرگی در برخی از این ماجراها دارد و در نهایت خوشحال و خندان روز را به شب رسانده و برای صبحی که با ماجراهای جدید همراه خواهد بود، آماده می‌شوند.

در قسمت‌هایی از انیمیشن می‌بینیم که بره‌های ناقلا برای رفع گرسنگی خودشان، خانه‌ی کشاورز را به محلی برای پخت پیتزا تبدیل می‌کنند. آن‌ها در بدترین زمان ممکن دنبال فراهم کردن مواد اولیه می‌روند و سگ مزرعه بعد از باخبر شدن از ماجرا، مجبور می‌شود که با تیم همراهی کند. گوسفندان مزرعه در قسمتی تبدیل به ابرقهرمانان مزرعه می‌شوند و حتی با ساخت یک وسیله، خوک‌های مزرعه را مورد آزار قرار می‌دهند. آن‌ها یک هواپیمای بدون سرنشین می‌سازند و دور از چشم سگ مزرعه، آن را به سمت خوک‌ها می‌فرساند. کشاورز هم نقش بزرگی در این ماجراها دارد و در قسمتی سعی می‌کند که به یک ستاره تلویزیونی تبدیل شود. بره اصلی ماجرا یعنی شاون همراه با بیتزر سگ مزرعه، کشاورز را همراهی می‌کنند تا مشکلی برایش ایجاد نشود. بقیه ماجراها را دنبال کنید تا ببینید بره‌های ناقلا این‌بار برای‌تان چه سوپرایزی آورده‌اند.

info

Clever sheep Shaun, loyal dog Bitzer and the rest of the Mossy Bottom gang cook up oodles of fun and mischief on the farm.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code