Heroes of Pure Heart 2019


دانلود انیمیشن سریالی Mao Mao: Heroes of Pure Heart – میو میو: قهرمانان یک قلب پاک

قسمت اول الی دوازدهم اضافه شد

انیمیشن-Mao-Mao-Heroes-of-Pure-Heart

نام انیمیشن: Mao Mao: Heroes of Pure Heart – میو میو: قهرمانان خوش قلب

سال انتشار: ۲۰۱۹

ژانر: انیمیشن، اکشن، ماجرایی

مدت زمان: هر قسمت حدود ۱۱ دقیقه

کیفیت: WEB-DL x265 1080p / WEB-DL x265 720p / WEB-DL 720p

زیرنویس فارسی: به زودی…!

زیرنویس انگلیسی: دارد، ادغام شده با ویدیو

IMDB

خلاصه داستان: در انیمیشن میو میو: قهرمانان یک قلب پاک (به انگلیسی: Mao Mao: Heroes of Pure Heart) گربه ای چکمه پوش را می بینیم که همراه با همکارش در دره ای گرفتار شده است و همه چیز بامزه به نظر می رسد. آنها وظیفه دارند که از شهروندان خود در برابر موجودات شیطانی که شامل یک خفاش بامزه می شود محافظت کنند و ماموریت خود را به سرانجام برسانند. گروهی از گربه های دوست داشتنی در این سری حضور دارند تا به مصاف شیاطین بدنام بروند و از مردم خودشان محافظت کنند. آنها دوست خوبی برای هم هستند و هیچگاه همدیگر را تنها نمی گذارند. این قهرمانان چکمه پوش با نام های مختلف شناخته می شوند و هرکدام هم قدرت های منحصربه فردی دارند. داستان هر قسمت در بخشی از شهر روی می دهد و هربار گروهی از دشمنان را می بینیم که مردم شهر را در چار خطرات بسیاری می کنند.

همه دشمنانی که در انیمیشن میومیو: گربه های خوش قلب به گربه های محافظ حمله می کنند، درواقع نیروهای پلید خفاش شب هستند و در نهایت آنها باید به نبردی بزرگ علیه همین خفاش بروند. این انیمیشن از شبکه محبوب کارتون نتورک پخش می شود و هر قسمت چیزی حدود ده دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت. میو میو دوستان زیادی دارد که او را در این دره دوست داشتنی همراهی می کنند و او با کمک آنها به سمت خفاش شب حرکت می کند. این دره کاملا ناگهانی پیدا می شود و میو میو روحش هم خبر ندارد که با چه شهروندانی روبرو خواهد شد.

info

A Puss-in-Boots-esque heroic cat and his slacker badger partner get stuck in a valley where everything is cute, where they protect its citizens from any evil with an adorable bat.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code