The Clone Wars S07E06 2008-2020


دانلود انیمیشن سریالی Star Wars: The Clone Wars 2008-2020

قسمت ششم از فصل هفتم اضافه شد

زیرنویس فارسی اختصاصی قسمت پنجم از فصل هفتم اضافه شد

انیمیشن-Star-Wars-The-Clone-Wars

نام انیمیشن: Star Wars: The Clone Wars – جنگ ستارگان (استار وارز): جنگ‌های کلونی

سال انتشار: ۲۰۰۸-۲۰۲۰

ژانر: انیمیشن، اکشن، ماجرایی

مدت زمان: هر قسمت حدود ۲۳ دقیقه

کیفیت: BluRay 1080p / BluRay 720p / WEB-DL 720p / WEB-DL x265 720p

وضعیت پخش: اتمام فصل ششم، شروع فصل هفتم: ۲ اسفند

زیرنویس فارسی: دارد! در حال ترجمه، اختصاصی دانلودها…!

زیرنویس انگلیسی: دارد، ادغام شده با ویدیو

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن سریالی استار وارز جنگ‌های کلونی (به انگلیسی: Star Wars: The Clone Wars) وقایع بین فیلم‌های دوم و سوم این مجموعه را به تصویر می‌ کشد و شامل نبردهای روز این دوران است که آناکین اسکای واکر در راس آن تیم را رهبری می کند. شخصیت های جدیدی به این سریع وارد می شوند و در خط مقدم نبرد جنگ ستارگان حضور دارند. شاگرد آناکین یعنی آسوکا تانو هم وادر ماجرا شده است و کاپیتان رکس، نقش بزرگی در تمامی نبردها ایفا خواهد کرد. جورج لوکاس با این سری توانست روایت جذابی را در قالب یک سریال انیمیشنی ارائه کند و تاکنون هم طرفداران زیادی را جذب کرده است. گروه های جنگ طلب، در تلاش برای محاصره سیاره های مختلف کهکشان هستند و نژادهای مختلفی را متقاعد کرده اند که با آن ها همراه شوند. آن ها چندین شکارچی مزدور را هم برای این منظور استخدام کرده اند و هدف شان، غلبه بر نیروهای جدای است. آن ها تاسیسات جدای را نابود می کنند و رهبری را به دست دوکا و گریویوس می رسانند.

در فصل های بعدی انیمیشن Star Wars: The Clone Wars، شاهد این هستیم که ماجراها دیپلماتیک تر می شود و داستان خارج از میدان نبرد رخ می دهد. سیارات بیشتری را از مجموعه جنگ ستارگان می بینیم و در نهایت نبردها به فراتر از کهکشان کشیده خواهند شد. شوراهای جدید ایجاد می شوند و سری نبردهای کلونی به جاهای حساس و باریکی کشیده می شود. وقایع در این فصل ها بهتر روایت می شود و نزدیکی بیشتری با فیلم های محبوب این مجموعه دارد. آناکین کم کم به تاریکی می گریزد و شخصیت سیث هم آشفتگی بیشتری را تجربه می کند. در نهایت خواهیم داشت که مجلس سنا در زمین وارد نبردها می شود و تصمیم می گیرد که چطور می تواند زمین را حفظ کند.

گویا در فصل هفتم انیمیشن Star Wars: The Clone Wars تاریکی بیشتری وارد قضیه می شود و قضیه بیخ پیدا می کند. لوکاس فیلم توجه ویژه ای به این فصل دارد و با کهکشان گسترده ای روبرو خواهیم بود. نبردها خشن تر از همیشه خواهند بود و شورا باید توجه ویژه ای به تحرکات دشمنان داشته باشد. همه چیز حساس و هیجانی احساس می شود و نمی توان نفوذی هایی که به درون شورا راه یافته اند را جدی نگرفت. شخصیت های بیشتری از فیلم به این سری راه خواهند یافت و قهرمان اصلی داستان، همچنان در راس به عنوان رهبر گروه وظیفه نابودی بیگانگان را برعهده دارد. آخرین فصل تمرکز بیشتری روی آسوکا خواهد داشت و کاپیتان رکس به همراه دیگر کلون ها، تمرکز خود را روی تشکیل یک امپراطوری و به قدرت رسیدن خواهند داشت. قطعا تماشای چنین نبردهایی هیجان را به سقف می چسبانند و یکی از محبوب ترین سری های انیمیشنی مجموعه استار وارز را به نتیجه می رسانند.

info

Chronicling the events that took place between Star Wars: Episode II – Attack of the Clones (2002) and Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith (2005), this show follows the wartime days of Anakin Skywalker (Matt Lanter), Obi-wan Kenobi (James Arnold Taylor), and Yoda (Tom Kane). This show also brings new characters to the forefront of Star Wars canon, including Anakin’s apprentice Ahsoka Tano (Ashley Eckstein), and Captain Rex (Dee Bradley Baker).

رمز فایل: ahledl.ir

لینک دانلود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code