The Path of The Crow Deluxe برای کامپیوتر


بازی West of Dead عنوانی در سبک تیراندازی سوم شخص است و شما در آن نقش فردی از گور برخاسته به نام ویلیام میسون را برعهده دارید که به دنبال انتقام از دشمنان خود خواهد بود. بازی در غرب وحشی دنبال می‌شود و دارای یک پیش‌زمینه‌ی تاریک است.

داستان بازی West of Dead در دنیای منحصر به فردی به نام Purgatory در سال ۱۸۸۸ روایت می‌شود. این مکان محل انجام انواع گناه و فسق، پر از دود و اسلحه، تاریکی، ناله و نفرین، وندیگو و جادوگرانی خواهد بود که حتی یک لحظه هم شما را راحت نخواهند گذاشت. این دنیای منحصر به فرد و تاریک پر از عقاید خرافی، فرهنگ‌های وحشیانه و رفتارهای عجیب و غریب خواهد بود که شما باید در طی ماجراجویی خود از تمامی آن‌ها به سلامت عبور نمایید. داستان از جایی آغاز می‌شود که یک قهرمان و جنگجوی افسانه‌ای ناگهان در یک تابوت از خواب بیدار می‌شود. حالا او مورد نفرین مرگ قرار گرفته و تمامی بدن و صورتش به رنگ سیاه در آمده است. شما باید از تابوت خود خارج شده و به دنبال عواقب کارهای گذشته‌ی خود که باعث نفرین شدنتان شده‌اند، بگردید.

West of Dead The Path of The Crow Deluxe PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-West-of-Dead

مطالب مرتبط

شما در این بازی مهیج و مخوف در نقش یک مرده‌ی نفرین شده به نام ویلیام میسون (William Mason) قرار خواهید گرفت که صداگذاری آن را رون پرلمن (Ron Perlman) بر عهده دارد. در دنیای تاریک و خشن Purgatory شما باید از مهارت تیراندازی سریع و با دقت به همراه تفنگ‌های دوقلوی خود بهره برده و دشمنان را از پای درآورید. شما باید در میدان‌های مبارزه‌ای که تاکنون نظیر آن‌ها را مشاهده نکرده‌اید، سنگر گرفته و دشمنان را قبل از اینکه متوجه حضور شما شوند، تار و مار نمایید.

روایت West of Dead به شکلی کاملاً مینیمال انجام می‌گیرد و خبری از دیالوگ‌های طولانی و میان‌پرده‌های سینمایی نیست. بعد از گذر از هر فصل داستان، قهرمان داستان بخشی از ماجرایی که باعث رسیدن او به این نقطه شده را به یاد می‌آورد و گهگاه در طول مراحل به آیتم‌هایی دست پیدا می‌کند که بخش‌های بیشتری از گذشته‌اش را برای مخاطب بازگو می‌کند. این خاطرات روایت چندان پیچیده‌ای را رقم نمی‌زنند اما به گونه‌ای به عنوان قطعات یک پازل بزرگ‌تر کنار یکدیگر قرار می‌گیرند که مخاطب تا لحظۀ آخر، علاقه‌مند به کشف جنبه‌های بیشتر داستان باقی بماند.

همانطور که ذکر شدن با یک Twin Stick Shooter طرف هستیم که ساختار روگ‌لایک دارد و از نظر گیم‌پلی سازندگان West of Dead هم دست به نوآوری قابل توجهی نزده‌اند و هدف اصلی ارائۀ تجربه‌ای استاندارد با این ویژگی‌ها بوده است. دو سلاح از میان هفت‌تیرها، شاتگان‌ها و رایفل‌ها گیمر را در این سفر برزخی همراهی می‌کنند که هر کدام تعداد تیر، سرعت ریلود و اثر آسیب‌زای خاص خود را دارند و با توجه به فضای برزخی بازی و قرار داشتن آن در ژانر Weird West، جنبه‌هایی جادویی به برخی از سلاح‌ها اضافه شده که بسته به سبک و سیاق خودتان می‌توانید هر سلاحی که در طول مسیر پیدا می‌کنید را به راحتی با سلاح‌های در دست خود معاوضه کنید. در کنار سلاح‌های گرم، تعدادی قدرت ویژه هم وجود دارند که همانند سلاح‌ها در هر زمان می‌توانید فقط دو قدرت قابل فعال کردن را همراه خود داشته باشید که کارکرد این قدرت‌ها اموری مثل سرعت بیشتر برای ریلود کردن سلاح‌ها، سپر محافظ و مواردی از این دست هستند.

منبع توضیحات: گیم‌فا و بازی‌مگ

info

Purgatory, Wyoming, 1888.

A place of gun smoke and darkness, sin and damnation, wendigos and witches. A shifting, chaotic world that takes its form from the memories, culture or beliefs of the souls who pass through. When a dead man awakens with only the memory of a figure in black, he sets into motion a chain of events that have truly mythic consequences.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel i5-4460 CPU / AMD FX-8350

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce GTX 1030 / Radeon RX 550

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-9400 / AMD Ryzen 5 3400G

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce GTX 1060 / Radeon RX 580

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code