دانلود انیمیشن Masters of the Universe Revelation 2021


انیمیشن-Masters-of-the-Universe-Revelation-2021

نام انیمیشن: Masters of the Universe: Revelation – اساتید کیهان: مکاشفه

سال انتشار: ۲۰۲۱

ژانر: انیمیشن، اکشن، ماجرایی

مدت زمان: هر قسمت حدود ۲۵ دقیقه

کیفیت: WEB-DL x265 1080p / WEB-DL 720p / WEB-DL x265 720p

وضعیت پخش: اتمام فصل اول

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد؛ ادغام‌شده با ویدیو

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن اساتید کیهان: مکاشفه (به انگلیسی: Masters of the Universe Revelation 2021) بار دیگر مخاطب را به دنیای اترنیا خواهد برد، جایی که قرار است سراغ دنباله سری رفته و داستان شخصیت‌های محبوب آن به نام‌های کرینگر، اورکو، هی‌من و دیگر شخصیت‌ها را تماشا کنیم. آن‌ها جنگجویانی هستند که در نبردهای فوق العاده سخت شرکت کرده و قصد دارند که اترنیا را برای همیشه شکست دهند. چالش‌های زیادی پیش روی آن‌ها قرار دارد و باید به سراغ رمز و رازهایی بروند که در نهایت، قدرت شمشیر اصلی را در اختیار آن‌ها گذارد. آن‌ها قرار است که در یک مسابقه بزرگ شرکت کرده و برای جلوگیری از پایان جهان تلاش کنند.

در انیمیشن Masters of the Universe Revelation 2021 شاهد سفری هیجان انگیز خواهیم بود که ما را با اسرار گریسکول آشنا خواهد کرد. اترینیا اولین سیاره‌ای است که در جهان هستی به وجود آمده است و جادوهای بسیاری در آن جریان دارد. حال شخصیت‌های بسیاری به آن راه پیدا کرده‌اند و قصد دارند که جادوی اصلی را مشاهده کنند. قهرمانان سعی دارند که قدرت شمشیر را به دست آورده و بدون اینکه آسیبی به کسی وارد شود، نیروهای دشمن را از اترنیا بیرون کنند. نیروهای دشمن از موجودات بزرگ جثه برای نبرد استفاده کرده و کار قهرمانان ما را سخت خواهند کرد. باید دید که قدرت آن‌ها تا کجا ادامه پیدا کرده و بازگشت به اترنیا برای آن‌ها خوش یمن خواهد بود یا خیر. آن‌ها بالاخره باید جادوی اصلی را درک کرده و بتوانند از قدرت شمشیر علیه دشمن اصلی خود استفاده کنند.

info

A radical return to Eternia, REVELATION is a direct sequel series to the classic era of MASTERS OF THE UNIVERSE. Featuring fan favorites He-Man, Orko, Cringer, and Man-At-Arms, the story pits our heroic warriors and guardians of Castle Grayskull against Skeletor, Evil-Lyn, Beast Man and the vile legions of Snake Mountain. But after a ferocious final battle forever fractures Eternia, it’s up to Teela to solve the mystery of the missing Sword of Power in a race against time to prevent the end of the Universe. Her journey will uncover the secrets of Grayskull at last.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code