دانلود انیمیشن Mortal Kombat Legends Battle of the Realms 2021


انیمیشن-Mortal-Kombat-Legends-Battle-of-the-Realms

نام انیمیشن: Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms – افسانه‌های مورتال کامبت: نبرد قلمروها

سال انتشار: ۲۰۲۱

ژانر: انیمیشن، اکشن، ماجرایی

مدت زمان: ۸۹ دقیقه

کیفیت: WEB-DL 1080p / WEB-DL 720p / WEB-DL x265 720p / WEB-DL x265 1080p / WEB-DL 480p

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن افسانه‌های مورتال کامبت: نبرد قلمروها (به‌انگلیسی: انیمیشن Mortal Kombat Legends Battle of the Realms) دقیقا بعد از اتفاقات Scorpion’s Revenge جریان دارد. قهرمانان ما توسط شاو کان مورد حمله قرار گرفته‌اند و همین باعث می‌شود که ریدن و گروه مبارزینش، با توافق خودشان، تصمیم به شرکت در آخرین بازی مورتال کامبت بگیرند. آن‌ها می‌خواهند که سرنوشت قلمرو خودشان را تعیین کرده و شاو کان را شکست دهند. این امر سبب می‌شود که آن‌ها از Earthrealm به Outworld سفر کرده و چالش‌های جدیدی را تجربه کنند. اسکورپیون برای پیدا کردن یادگار عرفانی ساخته شده توسط خدایان که کامیدوگو نام دارد، به‌دنبال آن‌ها می‌رود.

او قصد دارد که از این یادگار آسمانی استفاده کرده و موجود مرموزی را به جهان وارد که جهان را به نابودی خواهد کشاند. سفر او به‌تنهایی و در شرایط سخت انجام شده و گروه ریدن هم در تلاش برای انجام ماموریت‌های خودشان هستند. تورنمنت مورتال کابمت دوره در حال شروع شدن است و شاو کان خودش را در معرض پیروزی نهایی می‌بیند. لرد ریدن و گروهی سخت در تلاش برای متوقف کردن وی و جنگجویانش هستند و سرتاسر انیمیشن به همین نبردها خواهد پرداخت. هرکدام از این نبردها برای انتقام بوده و داستانی که در پس‌زمینه شخصیت‌ها وجود دارد، شما را برای دنبال کردن نتیجه نهایی مشتاق خواهد کرد. نبرد نهایی در حال رسیدن است و باید ببینیم که لرد ریدن توان مبارزه با شاو کان و نجات جهان را خواهد داشت یا خیر.

info

The movie picks up right after Scorpion’s Revenge where the heroes are attacked by Shao Kahn, which will force “Raiden and his group of warriors into a deal to compete in a final Mortal Kombat that will determine the fate of the realms.” This forces the good guys to travel to Outworld defend Earthrealm while Scorpion journeys to find the Kamidogu (a mystic relic made by the almighty Elder Gods) before it is used to bring back the mysterious One Being, who would destroy the universe.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code