دانلود بازی 60 Parsecs Dude, where’s my oxygen برای کامپیوتر


بازی ۶۰ Parsecs! در واقع دنباله معنوی از دیگر عنوان این استودیو با نام ۶۰ Seconds! است. بنابراین، می‌توان شباهت‌هایی بین این دو بازی پیدا کرد. جنگ هسته‌ای شروع شده و بازیکنان فقط ۶۰ ثانیه تا منفجر شدن بمب برای جمع‌ کردن خدمه و لوازم موردنیاز وقت دارد. پس از آن، بازیکنان باید از آن‌چه دارند برای زنده ماندن خود استفاده کنند. دانلود بازی ۶۰ Parsecs شامل بهبود و پیشرفت‌های زیادی از جمله اضافه شدن سیستم ساخت و ساز است که می‌توانند در صورت از دست رفتن منابع، آن‌ها را بازسازی کنند. علاوه بر این، بازیکنان با اکتشاف در جهان بازی می‌توانند خانه جدید خود را پیدا کنند که از طریق آن به افراد دیگر کمک کرد یا به مدیریت و ساخت و ساز پرداخت یا با بیگانگان مبارزه کرد.

شما در نقش کاپیتان هستید و این وظیفه ی شماست که تمامی خدمه را خوشحال و راضی نگه دارید. باید روابط بین افراد خود را مدیریت کنید پیش از آن که آن ها تصمیم بگیرند تا برای زنده ماند خود، یکدیگر را از سفینه به پایین پرتاب کنند. منابع غذایی شما محدود هستند و باید تا جایی که می توانید از مردن خود و افراد خود جلوگیری کنید. از منابع غذایی محدود خود استفاده کنید و با به کارگیری خدمه ی خود، تصمیمات حیاتی و دشوار را اتخاذ نمایید. دانلود بازی ۶۰ Parsecs اثری از استودیو بسیار موفق Robot Gentleman می باشد.

۶۰ Parsecs Dude, where’s my oxygen v1.3.2 Build 26 PC-DINOByTES

دانلود-بازی-60-Parsecs

info

Atomic Space Age was a blast! Until it became the Post-Apocalyptic Space Age. Your space station is about to explode and you only have 60 seconds before things get messy. What (or who) will you grab before you make a mad dash for the emergency shuttle and begin your journey into THE GREAT UNKNOWN? This is 60 Parsecs!, a dark comedy sci-fi adventure set in the Atomic Space Age – complete with all the Cold War paranoia, chrome-plated wall accents and cockroaches with space helmets.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64 Bit
Processor: i5-2430M
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GT540
DirectX: Version 10
Storage: 3 GB available space

رمز فایل: ahledl.ir

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

لینک دانلود

توضیحات: نسخه پیش رو دارای دیتای اصلی بازی + تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی تا 30م می 2021 می باشد.

————–

دانلود بازی 60Parsecs v1.3.2.26-DINOByTES با لینک مستقیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code