دانلود بازی Black Skylands v48382 برای کامپیوتر


بازی Black Skylands اولین تجربه شما در سبک اسکای پانک خواهد بود و می‌توانید ترکیبی از المان‌های جهان بازی و اکشن و ماجراجویی را در بازی تجربه کنید. نبرد در آسمان و خشکی ادامه پردا کرده و بتوانید ده‌ها سلاح هم در بازی داشته باشید. دشمنان به صورت گروهی به شما حمله کرده و شرایط را بسیار سخت خواهند کرد. می‌توانید حملات هوایی را هم در بازی انجام داده و فراموش نکنید که باید از سلاح‌های قابل اعتماد در بازی استفاده کنید. می‌توانید سلاح‌های خود را سفارشی سازی کرده و سبک بازی خود را انتخاب کنید. می‌توانید از ماشین‌های سنگین و قایق‌های موتوری استفاده کرده و ظرفیت بار بالایی را هم حمل کنید.

Black Skylands (Early-Access) PC-GOG

دانلود-بازی-Black-Skylands

بازی Black Skylands امکان ساخت پایگاه هوایی را برای شما فراهم کرده و گسترش و بهینه سازی آن را نیز فراهم کرده است. می‌توانید از متحدین معتمد خود هم در بازی استفاده کرده و حملات بیشتری را روی دشمنان خود انجام دهید. می‌توانید در بازی منابع بیشتری را کسب کرده و امکانات بیشتری را در جهان بازی ایجاد کنید. می‌توانید از کارگاه‌های آموزش هم استفاده کرده و نیروهای بیشتری را برای نبردها تعلیم دهید. می‌توانید از آزمایشگاه برای این منظور استفاده کرده و محصولاتی هم برای تامین منابع در پایگاه خود پرورش دهید. در بازی می‌توانید مردم خود را تغذیه کرده و رضایت آن‌ها را کسب کنید.

سرزمین‌های بیشتری را می‌توانید در گیم‌پلی بدست آورید و می‌توانید قدرت جناحین خود را در بازی افزایش دهید. می‌توانید از پاکسازی اراضی اشغالی شروع کرده و فراموش نکنید که نفوذ بیشتر همیشه به نفع شما خواهد بود. می‌توانید از منابع تحقیقاتی هم برای آشنا شدن بیشتر با شخصیت‌ها استفاده کنید و ویژگی‌های جدید آن‌ها را کسب کنید.

info

Build your skyship and explore the open world, fight factions of pirates and monsters, claim your territory by foot or by your flying vessel. You’re the captain and the sky is the limit in this skypunk Open World action adventure

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel i3 2125 3.30 GHz or later

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GT 750M

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

Sound Card: Integrated

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: ahledl.ir

لینک دانلود

توضیحات: نسخه پیش رو به صورت دسترسی زودتر از هنگام (Early Access) می باشد و نسخه نهایی نیست. آپدیت ها تا 13م جولای 2021 در این نسخه لحاظ شده است.

——————-

دانلود بازی Black Skylands (Early-Access) v48382-GOG با لینک مستقیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code