دانلود بازی Blazing Snow برای کامپیوتر


در بازی Blazing Snow قرار است که به روح فراست و جاز بپویندید. شما باید از پورتال‌های مختلف عبور کرده و مکان‌های جذاب زمستانی را در بازی کشف کنید. شما می‌توانید سلاح‌های جادویی را در این بازی پلتفرمر کشف کرده و نهایت لذت را در نبردهای شات ام آپ ببرید. این بازی دو بعدی المان‌های جدید و زیبایی برای کشف دارد و می‌توانید در حیط‌های زیبا و سرد زمستانی آن را دنبال کنید. جنگل‌هایی مسحور در بازی وجود دارد که در کنار قلعه‌های بزرگ قرار گرفته است و لانه‌ای برای جادوگران محسوب می‌شود. شما باید دختر آقای فراست را که در یک شب زمستان روبرو شده است، پیدا کرده و از متحدین جدید خود برای غلبه بر جادوگران استفاده کنید. شما باید این دختر را نجات داده و در با پرش و نبرد با دشمنان خود، به پیروزی نزدیک شوید.

Blazing Snow Build 6295191 PC-CHRONOS

دانلود-بازی-Blazing-Snow

انبوهی از سلاح‌های جدید در بازی Blazing Snow وجود دارد و می‌توانید از آن‌ها علیه باس فایت‌های متنوع بازی استفاده کنید. شما می‌توانید سلاح‌های خود را بالا برده و قدرت بیشتری داشته باشید. نبردهای استراتژیک، انتظار شما را می‌کشد و می‌توانید از حملات معکوس بهره ببرید. می‌توانید برای بهره بردن از سلامتی بیشتر، دشمنان خود را زیر پا له کرده و آن ها را با حملات نظامی خود به عقب برانید. بازی از نظر گرافیکی نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و هنر و انیمیشن‌های زیبا، کاملا گواهی برای این موضوع هستند.

بازی شما را در دل یک آدم برفی قرار داده است و دنیای سرد بازی، بدین شکل می‌توانید تسلط بیشتری روی خود داشته باشید. پاور آپ‌های بازی نیز بسیار جذاب و تاثیرگذار هستند و هرکدام می‌توانند ضربات مهلکی روی دشمن وارد کنند. شما باید سریع باشید و بتوانید همزمان چندین دشمن را نابود سازید. صداگذاری بازی نیز عالی بوده و حس و حال دنیای سرد بازی را به شما منتقل خواهد کرد.

info

In this winter fueled 2D action-platformer, wield epic weapons and slide through the snow to rescue Mr Frost’s daughter from the claws of the evil witch while being trapped inside a snowman’s body.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10

Processor: x86-compatible

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Graphics card with DX11

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

رمز فایل: ahledl.ir

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code