دانلود بازی Clone Drone in the Danger Zone v1.0 برای کامپیوتر


بازی Clone Drone in the Danger Zone یکی از تجربه‌های جذابی است که می‌توانید به صورت تک نفره تجربه کرده و داستان حماسی انسان‌های سرکش را مشاهده کنید. بازی بخشی از نبردهای شمشیری را برای شما خواهد داشت و می‌توانید در حالت Endless، به سراغ چالش‌هایی بروید که در سطوح دشواری مختلف برای شما وجود خواهند داشت. حالت‌های دیگری هم در بازی وجود دارد که دشمنان، با هوش مصنوعی ارتقا یافته در برابر شما حاضر خواهند بود و می‌توانند چالش بیشتری را برای‌تان به وجود بیاورند. باید سعی کنید در این حالت‌ها غرق شده و سپس آماده رویایی اصلی در بخش آنلاین باشید.

Clone Drone in the Danger Zone v1.0 PC-GOLDBERG

دانلود-بازی-Clone-Drone-in-the-Danger-Zone

بازی Clone Drone in the Danger Zone دوئل‌های اختصاصی را برای شما خواهد داشت و می‌توانید برای زنده ماندن در این عرصه از آن‌ها استفاده کنید. بازی ویژگی‌های متنوعی دارد و شامل پریدن، ضربه زدن و مخفی کاری در برابر دشمنانی است که هر دفعه زیادتر خواهند شد. شما باید در موقعیت‌ها، تاکتیک خود را فراموش نکرده و ضربات هرچه کوچک خود را به دشمن وارد کنید. گاهی اوقات بی حرکت ماندن جوابگو بوده و به شما کمک خواهد کرد. می‌توانید در مبارزات شدید و سرعتی شرکت کرده و صرفا به بخش اکشن ماجرا بپردازید. سلاح‌های متنوع‌تری مانند کمان هم به شما داده خواهد شد و گاهی اوقات هم دشمنان رباتیکی امان حرکت به شما نخواهند داد.

ربات‌های کمان‌دار هم در گیم‌پلی حضور دارند که شکست دادنشان بسیار سخت بوده و باید از توان خود برای پیروزی در نبردها استفاده کنید. بازی اچیومنت‌های جالبی هم برای شما خواهد داشت و می‌توانید نسخه‌های بروزرسانی شده‌ای از بازی را هم با دوستان خود تجربه کنید. می‌توانید بخش فان بازی را هم در بخش داستانی داشته و بیشتر آن را ادامه دهید.

info

Clone Drone in the Danger Zone is a robot voxel slice-em-up where any part of your body can be sliced off. With your mind downloaded into a robot gladiator, you must survive the sinister trials of the arena.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or newer

Processor: Modern quad-core (AMD FX-Series or newer, Intel Core i5 or faster)

Memory: 2 GB RAM

Graphics: AMD Radeon HD 5770 or faster, Nvidia GeForce GT 640 or faster

Storage: 1 GB available space

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code