دانلود بازی Eternal Hope برای کامپیوتر


بازی Eternal Hope یکی از بهترین آثار ایندی است که در مورد داستان عشق و امید خواهد بود. شاید شما مایل باشید که برای معشوق خود به آخر دنیا بروید، اما آیا حاضر هستید که فراتر از آن را نیز انجام دهید؟ این شعار بازی است و قرار است که توسط یک گیم‌پلی ساده، داستان تیبی که پسری تنها و عاشق است را دنبال کنید. او زندگی خود را از دست داده است و قرار است که یک سفر کاملا غیر معمول را دنبال کنید. این سفر، درواقع مسیری است که روح وی به دنبال روح معشوق خواهد بود و قرار است که از یک سری قلمروهای برزخی عبور کرده و در نهایت به هدف برسیم.

بازی Eternal Hope زیبایی‌های گرافیکی متنوعی دارد و می‌توانید ابعاد جدیدی از دنیای غیرمادی را تجربه کنید. تیبی از قدرت خاصی برخوردار است که به وی در سفر کمک می‌کند. شما باید معماها را خل کرده و بتوانید با موجودات متنوعی ارتباط برقرار کنید. می‌توانید در سایه‌ها زندگی کرده و به مناطق بیشتری از برزخ مسافرت کنید. باید رازهای باستانی را کشف کرده و جهانی را کشف کنید که به چشم دیگر افراد قابل ممشاهده نیست. از بهترین ویژگی‌های بازی می‌توانیم به دنیای تاریک و جادویی آن اشاره کنیم که رمز و راز بسیاری دارد و در عین، طراحی آن بیش از پیش چشم نواز خواهد بود.

Eternal Hope PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Eternal-Hope

در بازی Eternal Hope جنگل‌های عرفانی را خواهیم داشت که در کنارهای غارهای پنهان و شهرهای باستانی، می‌توانند سفر دور و درازی را برای ما رقم بزنند. بازی شما را به محیط‌های بیشتر خواهد برد و می‌توانید از قدرت‌های ویژه خود در بازی استفاده کنید. معماهای بازی را حل کرده و سعی کنید از موانع پیش رو عبور کنید. شما باید دوست و دشمن خود را شناخته و اجازه ندهید که آن‌ها روی شما تسلطی داشته باشند. موسیقی متن بازی بسیار زیبا بوده و کمک می‌کند که این بازی مستقل، کاملا با روح و روان شما بازی کند. از مناظر خاطره انگیز بازی لذت برده و سعی کنید که داستان منحصربه‌فرد آن را به اتمام برسانید.

info

In Eternal Hope you’ll follow the story of Ti’bi, a lonely boy who has lost the love of his life. You’ll embark with him on a highly unusual journey – one that might bring the soul of his cherished girlfriend back from the Shadow World, a purgatory-like realm. But visiting this new world will not be easy. There will be dangers to overcome and many mysteries to unearth before you can continue your passage.

Granted the ability to shift between dimensions by the Keeper of Souls, this power will enable Ti’bi to travel, solve puzzles and meet otherworldly beings that live among the shadows. Travel with Ti’bi into the great beyond on this journey as you unravel ancient secrets not meant for the eyes of the living.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core i3 or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce 9800GTX+ (1GB)

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

Additional Notes: 1080p – 16:9 recommended

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5 or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 560

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

Additional Notes: 1080p – 16:9 recommended

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code