دانلود بازی Lamentum برای کامپیوتر


بازی Lamentum یک تجربه جالب در شبک وحشت و بقا است که با گرافیک پیکسلی در اختیار شما قرار می‌گیرد. داستان بازی در اواسط قرن نوزدهم میلادی و در نیوانگلند جریان دارد. باید رمز و رازهای تاریک بازی را حل کرده و در دنیایی که کابوس‌ها شما را احاطه کرده‌اند، در برابر موجودات وحشتناک قرار بگیرید. تصمیم‌گیری نقش مهمی در بازی دارید و باید افراد مورداعتماد خود را انتخاب کنید. همین موارد ساده می‌تواند روند کلی داستان را تغییر دهد. زنده ماندن در چنین دنیایی یک چالش بزرگ است. این بازی تجربه کلاسیکی همانند آثاری مانند سایلنت هیل و رزیدنت اویل است.

Lamentum PC-DARKZER0

دانلود-بازی-Lamentum

قهرمان داستان ما در Grau Hill Mansion اقامت دارد و با به‌دست آوردن سلاح‌ها و ابزارهای مختلف، به سمت نبرد با موجودات شیطانی این دنیا می‌رود. ویکتور در تاریکی به چراغی نیاز دارد تا مسیرش را روشن کند. برای بازکردن درها و صندوق‌های قفل شده، می‌توانید از چراغ برای پیدا کردن کلید استفاده کنید. هزاران ابزار دیگر هم در بازی وجود دارد که راهی برای پیدا کردن روشناسی در این دنیای کابوس‌وار خواهد بود. بازی پیچ و خم بسیاری در داستان و گیم‌پلی دارد و باید راهی برای نجات خود پیدا کنید. خطرات بسیاری در این دنیا وجود دارد که ویکتور را آزاد می‌دهند. او باید از سلاح‌های خود برای تیراندازی و عبور از چنین خطراتی استفاده کند.

سلاح‌ها تفاوت جالبی با هم دارند و هرکدام می‌توانند نقاط قوت و ضعف داشته باشند. انتخاب یک سلاح دقیق و حساب‌شده، برای موفقیت در چنین دنیایی الزامی است. باید از نبوغ خود برای پیدا کردن سلاح‌های جدید در بازی Lamentum استفاده کرده و کمیاب‌ترین آن‌ها را به چنگ بیاورید. مکان‌های خاصی هم در بازی وجود دارد که دارای جعبه‌های گنج بوده و آیتم‌های جالبی برای‌تان خواهند داشت.

info

Guide Victor Hartwell, a young aristocrat on a desperate journey to cure the deadly disease that afflicts his beloved wife, Alissa. Their last hope resides in the darkened halls of Grau Hill Mansion whose Earl has uncovered ancient secrets and forgotten sciences. He claims he can heal Alissa, but… at what price? Grau Hill mansion will open its doors and immerse you in a world of nightmares where you may be trapped forever.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: Intel(R) Core(TM)2 Quad 2.7 Ghz, AMD Phenom(TM)II X4 3 Ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 260, Radeon HD 5770, 1024 MB, Shader Model 3.0

Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel(R) Core(TM) i5

Memory: 6 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 660

Storage: 5 GB available space

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code