دانلود بازی Last Light برای کامپیوتر


بازی Last Light بیمارستانی را در تاریکی مطلق نشان می‌دهد که شما گیج و منگ در آن بیدار می‌شوید. کافی است که راه خود را روشن کرده و با یک چراغ قوه، به دنبال شمع‌ها بروید. آیا می‌دانید چه کسی در تاریکی‌ها منتظر شما است؟ آن‌ها خودشان را پنهان کرده‌اند و ضعیف‌ترین صداها را حس می‌کنند. بنابراین، باید به آرامی حرکت کرده و اجازه ندهید که هیولاهای به کمین نشسته شما را بگیرند. این تجربه‌ای است که بعد از مدت‌ها می‌توانید تجربه کرده و دیو را پیدا کنید. شجاع باشید و در لحظات سخت، دویدن را به قرار ترجیح دهید. داشتن شجاعت، می‌تواند مهم‌ترین تاکتیک شما باشد، چرا که ترس همیشه نابود کننده است.

Last Light PC-PLAZA | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Last-Light

در این بازی باید از یکسری نکات کلیدی پیروی کرده و بتوانید از قفسه‌ها و اقلام بیمارستانی برای تجربه بهتر استفاده کنید. جغرافیای بیمارستان را شناخته و حرکات خود را با برنامه بهتری انجام دهید. شما ابتدا باید المان‌های موردنیاز خود را پیدا کرده و سپس به‌صورت مستقیم با شیاطین روبرو شوید. باید به درستی از آن‌ها استفاده کرده و بتوانید خاطرات روزانه خود را به‌دست آورید. فاجعه بزرگی در گذشته روی داده است و با یافتن سرنخ، می‌توانید اطلاعات جالبی از این رویدادها کسب کنید.

بازی شما را با ویژگی‌های بی‌پایان خود غرق خواهد کرد و داستان در ادامه پیشرفت می‌کند. بازی چالش‌های جالبی برای شما دارد و حتی ممکن است که یک پایان ناامید کنده را در بازی Last Light داشته باشید. تا زمان رسیدن به آن، از بازی و ترس موجود در آن لذت برده و سعی کنید که حس خود را کاملا به کاراکتر بازی داده و اهداف سازندگان را دنبال کنید.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس ریلیز رسمی PLAZA تحت عنوان Last Light-PLAZA فشرده سازی شده است.
  • کرک GOLDBERG در پوشه NoDVD در محل نصب بازی شما قرار دارد. چنان‌چه در اجرای بازی با مشکل مواجه شدید، می‌توانید به جای کرک PLAZA از این کرک استفاده کنید.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۱٫۷گیگابایت به ۱گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۱ الی ۲ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۱٫۷گیگابایت است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
  • از کتابخانه XTool که توسط Razor12911 توسعه یافته، استفاده شده است.

info

En route to a scare game, Lumi realizes that she is suddenly alone. Then, appears the old abandoned hospital… Explore throughout the tragedy-stricken hospital. Search for the student IDs of Lumi’s classmates. And find out what really happened. Maybe all you need is the courage to “flee?”

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: window 10 64bit

Processor: intel(R) Core(TM) i3-3220T CPU @ 2.80GHz (4CPUs),~2.8GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GTX1050ti

DirectX: Version 12

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code