دانلود بازی Nayati River برای کامپیوتر


بازی Nayati River در نایاتی جریان دارد. جایی که این منطقه دچار هرج و مرج بزرگی شده است و از ساحل شرقی تا پارک ملی در شمال، اکثریت ساکنین آن به زامبی تبدیل شده‌اند. حال انبوهی از زامبی‌های وحشتناک و تشنه به خون زندگان در سطح شهر حرکت کرده و مشکلات زیادی را ایجاد می‌کنند. چند نفر از بازماندگان در شهر، به پارک ملی پناه برده‌اند و قصد دارند که از دست زامبی‌ها نجات پیدا کنند. ماجراجویی بازماندگان در همین وضعیت شروع شده است و می‌توانید با کمک گرفتن از طیف وسیعی از سازه‌ها و از طریق اکتشافات و رویدادهای مختلف، شرایط بهتری در بازی برای خود ایجاد کنید.

Nayati River PC-PLAZA | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Nayati-River

باید یک اردوگاه امن و خودمختار ساخته و آن را مدیریت کنید. می‌توانید ماشین‌های بیشتری را تعمیر و ارتقا داده و از بقایای گروه خود هم در جهانی آلوده به مردگان، محافظت کنید. برای انجام چنین کارهایی، باید در جستجوی منابع زیادی باشید و از مصالح ساختمانی، ماشین، سلاح و زره‌های مختلف استفاده کنید. زامبی‌ها در همه جا پرسه می‌زندد و می‌توانند با مبارزه کار خود خود جلو ببرند. هر شخهصیت در بازی مهارت خاصی دارد و می‌تواند جایگاه ویژه‌ای در گروه برای خود داشته باشد. هجوم مردگان در منطقه نباید بی‌پاسخ بماند و می‌توانید با شجاعت خود، کم کم به پیروزی نهایی دست پیدا کنید.

این بازی منطقه‌ای وسیع و غنی از منابع را در اختیار شما قرار داده است و صدها ساختمان و لوکیشن متنوع هم در بازی خواهیم داشت که چالش‌های زیادی را برای شما ایجاد می‌کنند. بیش از ۱۲۰ شخصیت در بازی وجود داشته و می‌توانید از مهارت هرکدام برای پیشبرد بخشی از کارهای خود در بازی Nayati River استفاده کنید.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس ریلیز رسمی PLAZA تحت عنوان Nayati River-PLAZA فشرده سازی شده است.
  • ورژن بازی شما بعد از نصب برابر با v1.4.5 می باشد. البته با اجرای فایل Patch.bat در فولدر بازی خود می توانید به v1.4.6 بازی خود را آپدیت نمایید که دل به خواهی است. درضمن، با نصب این آپدیت، دیگر امکان نصب آپدیت های بعدی PLAZA را نخواهید داشت.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۶٫۹گیگابایت به ۳٫۷گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۲ الی ۴ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۱۸٫۶گیگابایت است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.

info

A single-player game of adventure and survival, set in a vast region infested with the dead. Build an autonomous camp, manage a community of survivors, look for the many who are missing, fight ferocious hordes, and unravel the mysteries of the legend of Nayati River!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Dual-Core 2.4 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 8800GT

Storage: 18 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code