دانلود بازی Quake 4 v1.4.3 برای کامپیوتر


بازی Quake 4 نبردی ناامید کننده برای بقای زمین است و در برابر یک دشمن بی‌رحم، تنها باید بتوانید به یکی از آن‌ها تبدیل شده و با نفوذ در بین آن‌ها، موفق به شکست‌شان شوید. باید از سلاح‌ها و ماشین‌های پیشرفته استفاده کرده و گروهی از تفنگداران دریایی را نیز به‌ تیم خود دعوت کنید. شما می‌توانید نبرد را به سیاره اصلی آن‌ها سوق داده و کره زمین را در امان نگه دارید. سیاره آن‌ها استروگ نام دارد و تنها امید برای پیروزی‌تان، کشاندن نبرد به همین سیاره و نابود کردن آن‌ها در خانه خودشان است.

Quake 4 v1.4.3 PC-GOG

دانلود-بازی-Quake-4

مطالب مرتبط

بازی روی موتور بازی Doom 3 توسعه داده شده است و به‌عنوان دنباله‌ای برای دومین نسخه از مجموعه شناخته می‌شود. نبردها در فضای باز رخ داده و از تانک و واکر هم می‌توانید استفاده کنید. گروهی از مبارزین متحد هم در کنار شما حضور داشته و کمک می‌کنند که بتوانید مبارزات را با شانس بیشتری برای پیروزی ادامه دهید.

info

In a desperate war for Earth’s survival, against an unrelenting enemy, the only way to defeat them is to become one of them. Armed with advanced weaponry and vehicles and aided by an elite squad of marines, you take the battle to the heart of the Strogg home planet and become Earth’s only hope for victory.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

System: Windows 7 / 8 / 10

Processor: Intel® Pentium® 4 2.0 GHz or AMD® Athlon®XP 2000+ or higher

Memory: 512 MB RAM

Graphics: 100% DirectX® 9.0c compatible 64MB 3D hardware accelerated video card required

DirectX: 9.0c

Storage: 2.8GB of uncompressed free hard disk space (plus 400MB for ® swap file)

Sound: DirectX® 9.0c compatible 16-bit sound card and latest drivers

راهنمای نصب

فایل های بازی را دانلود کرده و توسط WinRar اکسترکت نمایید. تنها کافیست ستاپ بازی را اجرا کرده و نصب کنید. بازی DRM-Free بوده و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code