دانلود بازی Quake II Quad Damage v2.0.0.3 برای کامپیوتر


بازی Quake II Quad Damage فراتر از یک دنباله ساده برای مجموعه Quake است و موتور سازنده و ذهنیت سازندگان، کاملا نسبت به آن تغییر پیدا کرده است. بازی مراحل بزرگ‌تری نسبت به گذاشته داشته و ماموریت‌هایی را می‌بینیم که در دل جهنم اتفاق افتاده و قرار است که با دشمنان بزرگی مانند Iron Maiden و Tankoid human Tank روبرو شوید. ابتدا باید کمک‌های لازم را از متحدین خود دریافت کرده و درجه سلامتی خود را به انتها برسانید. این مجموعه ترسناک، کاملا متفاوت از آثار دیگر عمل می‌کند و می‌توانید ربات‌هایی را در پس‌زمینه نبردهای خود مشاهده کرده و از دل آن‌ها به سمت نیروهای تاریکی بروید.

Quake II: Quad Damage v2.0.0.3 PC-GOG

دانلود-بازی-Quake-II-Quad-Damage

مطالب مرتبط

بازی یک قتل عام تمام عیار بوده و می‌توانید سلاح‌های متفاوتی را در کنار حالت‌های مختلف مانند Deathmatch تجربه کنید. بازی بهترین بازیکنان را نیز به چالش کشیده و سرعت و تمرکز بالایی را می‌طلبد. از جمله بهترین بخش‌های بازی می‌توانیم به دشمنانی اشاره کنیم که تنوع بسیار خوبی دارند و هرکدام به شیوه‌ای خاص مبارزه می‌کنند. بازی بدترین و خون‌بارترین مشکلات را برای بازیکن به همراه خواهد داشت و همین تجربه، سبب شده است که مجموعه Quake طرفداران بی‌شماری داشته باشد. حال این بازی را می‌توانید روی کامپیوتر تجربه کرده و به دل چالش‌های آن وارید شوید.

هرکدام از شخصیت‌های بازی دارای پیش زمینه داستانی هستند و اگر از طرفداران مجموعه باشید، یقینا با آن‌ها آشنایی دارید. کافی است که همه نیروهای خود استفاده کرده و با کمک گرفتن از متحدین خود، بی‌رحمانه به دشمن حمله کنید. بازی Quake II Quad Damage گردهمایی بزرگی از شخصیت‌ها است و با دریافت این بازی، می‌توانید چهار اثر کوچک از مجموعه Quake را نیز داشته باشید.

info

It’s the final culmination… bound and bagged exclusively for you. A quadrisection of explosive gaming that’s a true embodiment of the game that annihilates the rest. Quad Damage compiles original Quake II, The Reckoning, Ground Zero, and Extremities all into one solid mass. Perfect for power killing, this lethal gathering levels you with mind-bending AI, merciless monsters, and an arsenal of weaponry. consider this your four-warning.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

System: Windows 7/8/10

Processor: 1.8 GHz

Memory: 512 MB RAM

Graphics: 3D graphics card compatible with DirectX 7 (compatible with DirectX 9 recommended)

Storage: 2GB HDD

راهنمای نصب

فایل های بازی را دانلود کرده و توسط WinRar اکسترکت نمایید. تنها کافیست ستاپ بازی را اجرا کرده و نصب کنید. بازی DRM-Free بوده و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code