دانلود بازی Quake II RTX v1.5 برای کامپیوتر


بازی Quake II RTX از جایی دنبال می‌شود که شما روی سیاره بیگانگان فرود آمده‌اید و متوجه می‌شوید که صدها نفر از گروه شما ناپدید شده و تنها تعداد کمی از آن‌ها باقی مانده‌اند. اکنون باید از تاسیسات جنگی بسیار مدرن بیگانگان عبور کرده و نیروهای خود را در آن‌جا مستقر کنید. باید نیروهای دفاعی بیگانگان را نابود کرده و کم کم ماشین‌های نبرد دشمن را هم غیرفعال کنید. شما در مرز رسیدن به پیروزی هستید و می‌توانید سرنوشت کل بشریت را تغییر دهید. باید گوشه گوشه استحکامات دشمن را نابود کرده و سعی در استفاده از ماشین آلات آن‌ها به نفع خود باشید.

Quake II RTX v1.5 PC-GOG

دانلود-بازی-Quake-II-RTX

مطالب مرتبط

انویدیا جلوه‌های بصری جدیدی را برای این بازی ارائه کرده و بافت المان‌های بازی را به کل تغییر داده است. ده‌ها بهبود گرافیکی دیگر روی بازی اعمال شده و تجربه‌ای مدرن را به شما ارائه می‌کند. سخت‌افزار اختصاصی RTX انویدیا به شما کمک خواهد کرد که بازی را مانند آثار AAA امروزی تجربه کرده و گرافیک کاملا جدیدی را از بازی شاهد باشید. کریستوف شید و تیم خود در کمپانی انویدیا، روی این پروژه بزرگ کار کررده و سعی کرده‌اند که تجربه‌ای کاملا جدید را برای طرفداران مجموعه Quake فراهم کنند. این اثر را می‌توانیم رقیب بزرگی برای بازی‌های شوتر مدرن تلقی کنیم، چرا که سیستم گیم‌پلی جالبی داشته و نبردها را با سرعت و دقت فراوانی دنبال می‌کند.

info

Shortly after landing on an alien surface, you learn that hundreds of your men have been reduced to just a few. Now you must fight your way through heavily fortified military installations, lower the city’s defenses and shut down the enemy’s war machine. Only then will the fate of humanity be known.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

System: Windows 7 64-bit

Processor: Intel i3-3220 or AMD Equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce RTX 2060, or higher

Storage: 2 GB available space

Other: Requires a 64-bit processor and operating system. Vulkan Support Required.

راهنمای نصب

فایل های بازی را دانلود کرده و توسط WinRar اکسترکت نمایید. تنها کافیست ستاپ بازی را اجرا کرده و نصب کنید. بازی DRM-Free بوده و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code