دانلود بازی Quake III Gold v2.0.0.2 برای کامپیوتر


بازی Quake III شما را به سرزمین آرنا خواهد برد. ارتشی را می‌بینیم که به موجودات عجیبی تبدیل شده‌ و شما را در جهان کاملا جدیدی محاصره می‌کنند. خطرات جوی را هم باید به این دشمنان اضافه کنیم، چرا که گرفتار شدن در تله‌های طبیعی کار گذاشته در این سیاره، شما را در وضعیت بدی قرار خواهد داد. بیگانگان در تعداد بیشتری به کره زمین حمله خواهند کرد و در این میان، جنگجویان افسانه‌ای با هدایت شما وارد شده و می‌توانند نسل این بیگانه‌ها را منقرض کنند. کار به همین سادگی‌ها نیست و بیگانگان فضایی، در کنار نیروهای فرا زمینی قرار گرفته و از دو جهت به شما حمله می‌کنند.

Quake III Gold v2.0.0.2 PC-GOG

دانلود-بازی-Quake-III-Gold

مطالب مرتبط

گرافیک بازی پیشرفت بسیار زیادی نسبت به نسخه دوم داشته است و سلاح‌های فوق پیشرفته‌ای هم به بازی اضافه شده است. خشونت در بازی بیش از پیش دیده می‌شود و موجوداتی را می‌بینیم که به ترس بازی اضافه می‌کند. بازی دشمنانی را در محیط‌های تنگ و تاریک به جان‌تان انداخته و سبب می‌شود که پیروزی و بقا در چنین محیطی بسیار سخت باشید. بازی از المان‌های فانتزی بهره برده و تلاش شما باید برای نابودسازی موجوداتی باشد که سرمنشا مشخصی ندارند.

info

Welcome to the Arena, where high-ranking warriors are transformed into spineless mush. Abandoning every ounce of common sense and any trace of doubt, you lunge onto a stage of narrowing landscapes and veiled abysses. Your new environment rejects you with lava pits and atmospheric hazards as legions of foes surround you, testing the gut reaction that brought you here in the first place. Your new mantra, fight or be finished.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

System: Windows XP/Vista/7/8/10

Processor: 1.8 GHz

Memory: 512 MB RAM

Graphics: 3D graphics card compatible with DirectX 7 (compatible with DirectX 9 recommended)

Storage: 2GB HDD

راهنمای نصب

فایل های بازی را دانلود کرده و توسط WinRar اکسترکت نمایید. تنها کافیست ستاپ بازی را اجرا کرده و نصب کنید. بازی DRM-Free بوده و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code