دانلود بازی Rogue Heroes Ruins of Tasos برای کامپیوتر


در بازی Rogue Heroes Ruins of Tasos شیطانی تاریک در زیر سرزمین آرام تانوس قرار دارد و کم کم قرار است که اتفاقات دیگری روی دهد. مهرهای باستانی تایتان‌ها، به شدت این سرزمین را رو به ضعف برده و عوامل وحشت جهانیان را ایجاد کرده‌اند. الهه‌هایی که مدت‌ها پیش از این سرزمین دفاع می‌کرده‌اند، هم اکنون التماسی ناامید کننده از قهرمانان دارند تا این سرزمین را نجات دهند. مردم در یک سرنوشت وحشتناک و تاریک گیر افتاده‌اند و این تنها شما و قهرمانان دیگر هستید که می‌توانید آن‌ها را نجات دهید. این بازی تجربه‌ای کلاسیک است که همراه با سه بازیکن دیگر یا به تنهایی می‌توانید ادامه دهید. شما باید با دوستان خود تیم شده و در دنیایی گسترده و پر از اسرار مختلف نبرد کنید. کاوش در بازی اهمیت بسیار زیادی دارد و حتی می‌توانید تایتان‌ها را برای نجات سرزمین تانوس سرنگون کنید. بازی در سبک راگ لایت و ماجرایی دنبال خواهد شد.

Rogue Heroes: Ruins of Tasos Build 6291183 PC-CHRONOS

دانلود-بازی-Rogue-Heroes-Ruins-of-Tasos

در بازی Rogue Heroes Ruins of Tasos ویژگی‌های کلیدی بسیاری را شاهد هستیم که مهم‌ترین رکن آن همکاری است. شما باید قدم زنان حرکت کرده و قهرمان خود را ارتقا دهید. ارتقا تاثیر بسیار زیادی در این جهان دارد و شما را قوی‌تر از قبل خواهد کرد. هیچ دو عملکردی در این بازی یکسان نیست و می‌توانید تله‌ها، پازل‌ها و دشمنان متنوعی را در هر دور بازی تجربه کنید. پیکربندی‌های تصادفی در محیط بازی ایجاد شده و هر دور بازی می‌تواند حس متفاوت و جذابی داشته باشد. بازی با یک موتور پیشرفته ساخته شده است و چنین تنوعی را امکان پذیر می‌کند. سلاح‌های کلاسیک، از دیگر بخش‌های این بازی است و می‌توانید برای مقابله با دشمنان خود، از آن‌ها استفاده کنید. باید شهر خود را مدام به روزرسانی کرده و اجازه ندهید که غنیمی برای دشمنان باقی بماند. از منابع خود برای ساخت و سازهای جدید استفاده کرده و آن‌ها را وارد اینونتوری خود کنید.

info

A dark evil stirs beneath the once peaceful land of Tasos… Deep within the four Great Dungeons, the ancient seals that hold the Titans at bay are gravely weakened and their minions have unleashed terror upon the world.

The Goddesses who forged the seals long ago have made a desperate plea for a band of heroes to come forth and save the people from a terrible fate…

Rogue Heroes is a 1-4 player classic adventure game with modern rogue-lite elements. Team up with friends to combat procedural dungeons, explore an expansive overworld full of secrets and take down the Titans to save Tasos!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core 2 Quad Q6600, 2.4 GHz

Graphics: GeForce GT 320, 1 GB

Storage: 300 MB available space

رمز فایل: ahledl.ir

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code