دانلود بازی Rustler v1.0 برای کامپیوتر


بازی Rustler یک تجربه جهان‌آزاد است که با دوربین بالا به پایین دنبال شده و سبک مشابه نسخه‌های اولیه GTA را برای شما خواهد داشت. بازی در جهان قرون وسطی جریان دارد و سرشار از اشارات نادرست تاریخی خواهد بود که به طرز جالبی در کنار هم قرار گرفته‌اند. شما در نقش Guy هستید که ظاهرا، والدینش تنبل بوده و نتوانسته‌اند اسم مناسبی برایش انتخاب کنند. بی‌عدالتی فئودال در جهان بازی دیده شده و تفتیش عقاید و هزاران مشکل دیگر در چنین دنیایی غوغا می‌کند. شما شکار جادوگران را تجربه خواهید کرد و قرار است که به سمت نبردهای بزرگ بروید. شوالیه‌های شجاع خود را برداشته و به سمت ماموریت‌های پیچیده بروید. البته که خصلت احمقی هم در این شوالیه‌ها وجود دارد و ممکن است که شما را به دردسر بیندازد.

Rustler PC-CODEX

دانلود-بازی-Rustler

می‌توانید سواره یا پیاده باشید و با شمشیر یا تیر و کمان خود به سمت نبرد با دشمنان خود بروید. طنز جالبی در بازی برقرار است که ظاهرا از Monty Python الهام گرفته شده است. شما باید جسور و نترس باشید و به دل اتفاقات خاص قرون وسطی بزنید. دنیایی مملو از طنز، تناقض و ارجاعاتی به فرهنگ عامه در این بازی دیده می‌شود و می‌تواند یک تجربه جالب همراه با المان‌های سرگرم کننده باشد. خرابه‌هایی از مدرسه قدیمی گرفته تا کلیساهای مخروبه را می‌بینیم که به محلی برای آزمایش سلاح‌های شما تبدیل می‌شوند.

شما باید کل سرزمین را زیر و رو کرده و در نبردها از خودتان خلاقیت به خرج دهید. اتحادهای بزرگی را شکل داده و از دو برابر شدن دشمنان خود نترسید. داستان بازی سبک بوده و کاملا قابل درک خواهد بود. بنابراین، تمرکز بازی بیشتر روی ماموریت‌هایی است که خودتان به دنبالش خواهید رفت و عجیب‌ترین مراحل انتظار شما را می‌کشند. به‌طور مثال، قرار است که گاو به آسمان بازی Rustler شلیک کرده و کل یک مزرعه را به آتش بکشید.

info

Rustler is an open-world, top-down action game paying tribute to the good old GTA style and gameplay, fusing it with a historically inaccurate medieval setting. Play as The Guy, whose parents apparently were too lazy to give him a proper name. Experience feudal injustice, inquisition, witch-hunting, and join The Grand Tournament. Meet valiant, yet incredibly stupid knights. Complete a wide variety of twisted missions and quests, or don’t give a damn about the plot and bring mayhem in the villages and cities. Choose to go on foot, or by a stolen horse. Fight with a sword or pick a fancy automatic crossbow. All that, spiced up with an inappropriate Monty Python inspired sense of humor.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: Core i5-3570K

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GTX 780

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Core i7-4790

Memory: 12 GB RAM

Graphics: GTX 1060

Storage: 5 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code