دانلود بازی Shores Unknown v0.7.0.4 برای کامپیوتر


بازی Shores Unknown یک تجربه‌ی نقش آفرینی هیجان انگیزی است که به‌صورت تاکتیکی و تک نفره می‌توانید آن را دنبال کنید. این بازی روی یک سیستم نبرد یکپارچه استوار شده است و می‌توانید نبردهای حماسی بازی را یک به یک دنبال کنید. باس‌های بزرگ و عظیمی در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید ارتش دشمن را در این بازی کنترل کنید. در این بازی ساحل‌های ناشناخته‌ای وجود دارد که شما را به سرزمین‌های مختلف وارد خواهد کرد. شما باید مشت آهنین خود را روی دشمنان خود فرود آورده و از عقاید مذهبی بازی برای پیشروی استفاده کنید. هیچ گریزی برای فرار در بازی وجود دارد و شما در این امپراتوری بزرگ، تنها باید با نبرد اهداف خود را دنبال کنید. در میان تمام این نیروهای بزرگ، شما می‌توانید از قهرمانان خود بیشترین استفاده را کرده و زنده بمانید. باید رویاهای خود را دنبال کرده و ببینید که آزادی در چه سمتی قرار دارد.

Shores Unknown v0.7.0.4 (Early-Access) PC-GOG

دانلود-بازی-Shores-Unknown

در بازی Shores Unknown می‌توانید متحدین خود را شناخته و از آن‌ها برای نبرد در برابر دشمنان استفاده کنید. بازیکنان می‌توانند جستجوی حقیقت را در خلال مراحل داشته باشند و سرزمین‌های ناشناخته را کشف کنند. می‌توانید اتحاد جدیدی را در بازی ایجاد کرده و علیه کسانی که روبروی شما قرار دارند، قیام کنند. شما با خطرات بسیار زیادی در ساحل روبرو خواهید شد و تنها با تلاش و کوشش است که می‌توانید بر دشمنان چیره شوید. از بهترین ویژگی‌های بازی می‌توانیم به نبردهای مبتنی بر نوبت آن اشاره کنیم که بدون تاکتیک خاصی دنبال خواهد شد.

شما باید وقت خود را برای ارزیابی اوضاع قرار داده و شخصیت‌های خود را فرماندهی کنید. باید نظم را در ارتش خود ایجاد کرده و شخصیت‌های مختلفی را در میدان نبرد قرار دهید. در این بازی، قرار است که دستورات خود را به تیم خود رسانده و اجازه ندهید که استراتژی اشتباه، باعث شکست شما در این بازی شود. بازی سیستم پیشرفت شخصیت منطبقی هم روی پیشرفت‌های شما خواهد داشت.

info

A turn-based tactical RPG rendered in a rich, low-poly aesthetic. Build your own team of mercenaries, forge alliances, wage battles, and journey beyond the seething wall of fog known only as the Murk in this decision-influenced, narrative-driven adventure. What dangers await you on Shores Unknown?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 SP1 64-bit or higher

Processor: Intel Core™ i5-2400 or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 650 or AMD Radeon™ equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 64-bit Windows 7 SP1 or higher

Processor: Intel® Core™ i5-6600K or higher

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 960 or AMD Radeon™ equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 10 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free بوده و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: ahledl.ir

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code