دانلود بازی Wing of Darkness برای کامپیوتر


داستان بازی Wing of Darkness از جایی روایت می‌شود که هیچ نبردی بین مردم وجود ندارد و آن‌ها مدت‌ها است که در صلح زندگی می‌کنند. بشریت هم اکنون به سمت مبارزه با دشمن جدیدی می‌رود و این بار بقای بشریت به همین موضوع بستگی دارد. سلاحی ساختته شده است که مردم به آن بنکرز می‌گویند و می‌تواند دشمن بالقوه انسان‌ها را شکست دهد. این سلاح توانایی فوق العاده‌ای داشته و می‌توانید به‌صورت کامل از آن استفاده کنید. فورولین‌ها اکنون آخرین امید برای بشریت هستند و تتنها مبارزه می‌تواند آن‌ها را به پیروزی نزدیک سازد. این شما هستید که باید نبرد را رهبری کرده و همه چیز را به نفع خود جلو ببرید.

Wing of Darkness PC-DOGE

دانلود-بازی-Wing-of-Darkness

در بازی Wing of Darkness می‌توانید آمادگی لازم را برای یک نبرد بزرگ کسب کرده و نژاد کاملا جدیدی را تجربه کنید. المان‌های اصلی بازی متنوع بوده و می‌توانید در تمامی سبک‌ها بازی را تجربه کنید. سرعت سیستم اکشن بازی هم بالا بوده و می‌توانید نبردهای هیجان انگیزی هم در آسمان بازی داشته باشید. شخصیت‌های اصلی بازی دارای داستانی هستند که می‌توانید آن‌ها را تجربه کرده و به تصویر بکشید. برش‌هایی از بازی هم وجود دارد که رشد خاص این شخصیت‌ها را به نمایش خواهد گذاشت.

در بازی Wing of Darkness می‌توانید داستانی را داشته باشید که بیشتر در روایت‌های ژاپنی شاهد آن هستیم. دو قهرمان بازی به‌صورت متناوب در کنار همدیگر هستند و کلارا و اریکا نام دارند. شما می‌توانید رمز و راز بازی را کشف کرده و ببینید که چگونه می‌توانید طرح کلی داستان بازی را جلو ببرید. در آینده داستان‌های بیشتری به بازی اضافه خواهد شد که هرکدام سلاح‌های پیشرفته‌ای را به المنتوری شما اضافه خواهند کرد.

info

Wars between nations are no longer conflicts between people; rather, they have become struggles for survival as humanity fights an all-new enemy.
Unidentified flying objects referred to as Blankers have suddenly appeared, and the only weapon powerful enough to defeat them is the Held System.
Only a small number of exceptional young women are capable of operating Held Systems, and they have become known as Frauleins.
Frauleins are now humanity’s last hope… If we don’t fight, humanity is doomed.
But fighting comes with a price that some may not be prepared to pay…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 8.1

Processor: Quad-core Intel or AMD, 2.5 GHz or faster

Memory: 8 GB RAM

Graphics: DirectX 11 or DirectX 12 compatible graphics card

DirectX: Version 11

Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i7 (Gen-7)

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060

DirectX: Version 11

Storage: 10 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code